Газета по-надвірнянськи
 

Визначено переможців на 23 маршрутах

19 травня 2017, 13:05 | Рубрика: Пасажирські перевезення Версія для друку Версія для друку 17,216 переглядів

У четвер, 11 травня, під керівництвом першого заступника та заступника голови райдержадміністрації Івана Тодорука та Богдана Зеленчука відбулося засідання районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

Об’єктами конкурсів стали 25 маршрутів, до участі зареєст­рували 26 пропозицій від 22-х перевізників-претендентів. За результатами засідання районного комітету, прийнято наступні рішення: про визнання переможців та укладання договорів на перевезення пасажирів  терміном на три роки на маршрутах – Надвірна – Бистриця-1, Надвірна – Бистриця-2, Надвірна – Гвізд-5, Надвірна – Делятин-1, Надвірна – Делятин-2, Надвірна – Максимець, Надвірна – Пасічна-5, Надвірна – Саджавка;

Про визнання переможців та укладання договорів на перевезення пасажирів  терміном на один рік на маршрутах – Надвірна – Білозорина-2, Надвірна – Гаврилівка-1, Надвірна – Гвізд-3, Надвірна – Назавизів, Надвірна – Перерісль, Надвірна – Пнів-1, Надвірна – Пнів-3, Надвірна – Чорні Ослави-2;

Про невизнання переможців на маршрутах – Надвірна – Бистриця-3, Надвірна – Лісна Тарновиця-1, Надвірна – Лісна Тарновиця-2, Надвірна – Мирне, Надвірна – Молодків-1, Надвірна – Молодків-4, Надвірна – Стримба. На маршрути Надвірна – Битків-1 та Надвірна – Парище (через Верхній Майдан) документи не подав жодний претендент.

Інф. РДА.

Від редакції.

Так склалася невесела проблемна, навіть, критична «майданська» ситуація з відкриттям маршрутів на перевезення пасажирів Надвірна – Глинки (через Красну, Ланчин, Середній Майдан) і Надвірна – Парище (через Верхній Майдан). Щодо останнього, то він є проблемним, як ми уточнили у секторі розвитку інфраструктури управління економічного розвитку і торгівлі РДА, ще із 2012 року. На цей маршрут, вочевидь і передусім, через поганий стан дороги автоперевізники не «кидають оком» і не зголошуються на конкурс.

Виявився «безтранспортним» останнім часом і маршрут Надвірна – Глинки, бо від нього відмовився попередній автоперевізник через непридатність (відсутність) і застарілий автотранспортний засіб. З огляду запізнілої заяви про це конкурс на цей маршрут не оголошували. Хоча пробували залучати сюди перевіз­ника із сусіднього села, але не прижилася така практика. Як запевнили в управлінні економічного розвитку і торгівлі РДА, питання пасажирського автоперевезення Надвірна – Глинки перебуває на контролі у РДА, Середньомайданського сільського голови і, навіть, транспортного сектору обл­держадміністраці. Ситуація мовби і на контролі, і вирішується, однак це все словесні пояснення.

Вочевидь категорично постає питання руба: сільська влада і керівництво району – райдержадміністрація і районна рада – із залученням облдержадміністрації та обласної ради мають негайно повернути свій погляд на середньомайданську проблему. Потрібна якісна дорога, можливо, тимчасовий пільговий режим для автоперевізника на цьому маршруті, бо й так село загрозливо дотискає-роздирає проблема малочисельної школи, демографічний «глухий кут», непрацевлаштованість жителів. І все це сплелося у міцний «гордіїв вузол», не розрубавши якого, матимемо можливий черговий соціальний зрив. Чи варто цього чекати?

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!