- Народна Воля - http://volya.if.ua -

700 випускників взяли участь у ЗНО

Posted By Модератор On 30.06.2017 @ 13:13 In Новини,Освіта | No Comments

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) запроваджено для забезпечення права на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання на основі повної загальної середньої освіти державним вимогам.

Згідно із календарним планом його підготовки та проведення, затвердженим Міністерством освіти і науки України, цьогоріч ЗНО тривало із 23 травня до 16 червня із 12-ти навчальних предметів. Крім цього, передбачено, що у  2016-2017 навчальному році державна підсумкова атестація (ДПА) випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня також у формі ЗНО. У переліку навчальних предметів: українська мова (обов’язково), математика або історія України (на вибір) учня, третій предмет із 12-ти – за власним вибором випускника.

Результати ЗНО із цих трьох предметів зараховані для учнів 11-их класів як ДПА.

Як поінформувала методист інформаційно-методичного центру відділу освіти РДА Олександра Федик, у нашому районі для проходження ДПА у формі ЗНО зареєструвалися 700 випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ст. Це – 95 відсотків від загальної кількості випускників району. Не реєструвалися: 31 випускник вечірної (змінної) школи та 6 учнів, які перебували на індивідуальній формі навчання. Майже усі  зареєстровані пройшли ЗНО з української мови та літератури, 190 – із математики, 585 – з історії України, 237 – із біології, 251 – із географії, 7 – із хімії, 41 – із фізики, 81 – англійської та 8 із німецької мов.

У Надвірнянському районі для проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох предметів створено 4 пункти проведення ЗНО на базі таких навчальних закладів: Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

182 педагогічні працівники Надвірнянського району пройшли відповідне навчання та сертифікацію і під час проведення ЗНО виконували обов’язки уповноважених осіб, відповідальних за пункти тестування, та їх помічників, старших інструкторів, інструкторів, чергових на пунктах тестування. Крім того, 11 педагогічних працівників району були залучені в якості екзаменаторів для перевірки відкритої частини тестових завдань з української мови та літератури, математики, англійської мови.

Із 17 червня 2017 року розпочалося передання Українським центром оцінювання якості освіти навчальним закладам Відомостей результатів державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за шкалою 1-12 балів. 23 червня ЗНЗ району отримали такі Відомості з останніх трьох навчальних предметів.

Орися СПІВАК «Народна Воля».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2017/06/700-vypusknykiv-vzyaly-uchast-u-zno/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.