Газета по-надвірнянськи
 

До уваги одержувачів житлових субсидій

9 червня 2017, 12:31 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 101 переглядів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання жителям субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого і рідкого побутового палива. Товариство з обмеженою відповідальністю «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» подало списки осіб, які мають право на виплату невикористаних житлових субсидій.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації проводитиме відшкодування невикористаної житлової субсидії шляхом перерахування її на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватиме через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».

Для отримання відшкодування необхідно звернутися із заявою до уповноважених осіб сільських, селищних рад за місцем проживання, уповноваженої особи КП «Надвірнянський житловик» міської ради або в управління соціального захисту населення РДА (каб. № 3, 1-й поверх) до 1 вересня поточного року.

Списки осіб, які не використали житлову субсидію, знаходяться в уповноважених осіб сільських і селищних рад та КП «Надвірнянський житловик» Надвірнянської міської ради.

Ярослав ГУНДЯК,

начальник управління

соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!