Газета по-надвірнянськи
 

ХІІІ сесія районної ради

9 червня 2017, 12:46 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 118 переглядів

Учора, 8 червня, відбулася ХІІІ сесія районної ради сьомого демократичного скликання, яку вів її голова Іван Гурмак. За його пропозицією депутати та учасники сесії вшанували хвилиною мовчання пам`ять філософа, Великого Українця, Всенародного молільника за мир в Україні, Глави Української Греко-Католицької Церкви у 2001-2011 роках, Кардинала, Верховного Архиєпископа Любомира Гузара, котрий 31 травня ц. р. на 85-році відійшов до Господа.

Іван Гурмак привітав депутатів районної ради і керівників районних установ та організацій із днем народження, який вони святкують у червні.

АТО-1

Голова районної ради Іван Гурмак і заступник голови районної ради Ігор Писклинець вручили найвищу районну нагороду – відзнаку «За заслуги перед Надвірнянщиною» обласному військовому комісару, учаснику АТО Володимирові Ярмошуку (на світлині зверху) та учаснику АТО Андрію Дерешу (на світлині знизу), а також Подяку голови районної ради – депутатові Чорноославської сільської ради Ярославу Садов`яку за вагомий внесок у розвиток декоративно-ужиткового мистецтва нашого краю. Такої ж Подяки удостоєна команда волонтерів швидкого медичного реагування «Вітерець», яка уже тривалий час у нашому районі проводить інструктажі з надання першої медичної допомоги для жителів району та вихованців навчальних закладів.

АТО-2

Сесія підтримала депутатські запити і звернення.

Сесія прийняла рішення про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал ц. р. після інформації начальника управління фінансів РДА Михайла Обідняка.

Сесія заслухала інформації заступника голови районної ради Ігоря Писклинця та заступника начальника НГВУ «Надвірнанафтогаз» Романа Струтинського і підтримала звернення адміністрації та профспілкового комітету НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» до Президента України Петра Порошенка, Прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо протиправної діяльності Державної служби геології та надр України (звернення опубліковане у «Народній Волі» від 2 червня ц. р.).

Усього обговорено і прийнято рішення з майже чотирьох десятків питань.

Ширше – у наступному числі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!