Газета по-надвірнянськи
 

… Ісус і Мати завжди у дитячих серденьках…

9 червня 2017, 12:14 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 93 переглядів

Перше причастя… Діти, мов ангелики: дівчатка – у білих вишиваних платтях, хлопчики – у вишиваних сорочках. У руках – квіти. Перші їхні молитви «Вірую», «Отче наш» дзвінко відлунюють у церкві. Сонячні промінчики пробиваються через вікна до храму і торкаються обличчя дітей, які моляться. Їхня щира молитва, вірші, духовні пісні – це подяка Ісусові, котрий завітав до маленьких сердець, а слова першої вчительки запам`ятаються учням назавжди:

«…Зростайте на радість родині,

Багатій у ласці Божій на щастя,

Ставайте до послуг Батьківщині,

Так, як ви стали нині до

Святого Першого Причастя…».

А поруч з Ісусом Божа Мати. Нині ж Мамин день! Свято Матері підготували учні та сільський ансамбль «Яворина». Сільський клуб, в якому проводили свято, розцвів різнобарв`ям вишиванок. На сцені – діти красувалися в українських строях, у руках тримали виготовлені власноруч декоративні квіти. Образ Божої Матері прикрашав вишитий рушник та гілочки бузку. Вірші, сценки, пісні про маму не залишили нікого байдужими. До матерів із теплими словами звернувся о. Іван Качанюк та Фитьківський сільський голова Марія Дмитрук.

Пісня «Чорнобривці» об`єднала всіх присутніх, бо Мамине свято найдорожче! Саме до мами звертаємось найчастіше: «Мамо!» – вигукуємо ми, коли щасливі! «Матусю!» – кличемо на допомогу, коли боляче! «Рідненька!» – допоможи нам там, на небесах своєю молитвою – плачемо над труною! Ми знаємо, що мама захистить, допоможе у біді і першою радітиме нашим успіхам.

Вклонімося до землі нашим Матерям за їх любов та віру у своїх дітей: Матусе рідна, горлице крилата,// До тебе горнусь серденьком своїм// І буду завжди Тебе пам`ятати,// За любов і за життя – низький поклін…

Оксана ІВАСИК,

заступник директора з виховної роботи Фитьківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!