- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Із війни до рідної частини

Posted By Модератор On 30.06.2017 @ 13:29 In Бійці передової,В обороні держави | No Comments

Із тривалого відрядження до зони проведення антитерористичної операції повернулися військовослужбовці Делятинської військової частини.

Хлібом-сіллю, теплими обіймами, квітами, сльозами радості, щирими посмішками й оплесками зустрічали героїв рідні, друзі, співслужбовці та жителі містечка. А герої – втомлені, схвильовані, проте щасливі, зізнаються, що й не очікували на таку зворушливу зустріч.

Із січня вони перебували в одній з найгарячіших точок українського сходу – Авдіївці. Надскладні бойові умови, шалені ворожі обстріли, під час яких отримали поранення двоє  товаришів… Воїни-делятинці з честю виконували поставлені завдання, утримуючи визначені позиції, не раз доводили зайдам-чужинцям, хто справжній господар і захисник власної землі. – Ваша стійкість, мужність, звитяга, палкий патріотизм, набутий у боях професійний досвід, є зразком служіння народу і Вітчизні для кожного військовослужбовця нашої частини, – звернувся до фронтовиків командир частини полковник Юрій Грицик і від імені усього військового колективу подякував за гідне виконання бойового завдання.

Віршами та словами подяки вітали своїх дорогих довгоочікуваних татусів їхні діти, які за цей час встигли трошки підрости і подорослішати:

Молитися ми

не втомилися

за Україну і за вас.

Вам до землі б ми

поклонились, солдати. Ви – це все для нас!

Спасибі Вам, що йдем

до школи, а не шукаєм укриття.

Спасибі Вам

за спокій вдома, просто спасибі – за життя.

Після відпочинку та відновлення сил військовослужбовці повернуться до виконання обов’язків у частині. Втім, запевняють, що завжди готові відстоювати Батьківщину, адже ворог ще не вгамував свої амбіції і ще топче українську землю.

Наталія АНТОЧ,

завідувачка бібліотеки Делятинської військової частини.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2017/06/iz-vijny-do-ridnoji-chastyny/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.