Газета по-надвірнянськи
 

Меморіальний комплекс воїнам ОУН-УПА у Цуцилові потребує реставрації

16 червня 2017, 11:21 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 91 переглядів

14 червня голова районної ради Іван Гурмак, депутати районної ради заступник керівника виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук та Микола Андрейчук побували у меморіальному комплексі воїнів ОУН-УПА в селі Цуцилів, оглянули комплекс та визначили необхідність проведення реставрації Меморіалу з нагоди відзначення у районі 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії.

цвинтар

На черговій 13 сесії районної ради 8 червня ц. р. районні обранці Василь Андрейчук та Микола Андрейчук у депутатському запиті звернулись з проханням до районної ради передбачити на реставраційні роботи Меморіального комплексу воякам УПА у Цуцилові 190 тис. гривень. Василь Андрейчук наголосив на необхідності реставрації цього комплексу воякам УПА у Цуцилові, що доцільно виконати напередодні цьогорічного відзначення 75-річного ювілею героїчної Української Повстанської Армії. Комплекс засновано у 1992 році одним із перших в області. Наразі тут 47 могил, частина з яких є символічними. – Згадуючи події на Майдані, ми часто чуємо запевнення у тому, що Небесна сотня не буде забута, але в той же час ми в жодному разі не повинні забувати тих, котрі стали попередниками героїв Майдану, котрі вибороли для нас незалежну Україну. Пам’ять про покоління славних героїв нашого краю невмируща, вона тісно переплітається з нинішніми подіями у державі та бойовими подвигами героїв сьогодення, – відзначив Іван Гурмак.

Згідно із розпорядженням голови районної ради про відзначення у районі 75-річчя створення Української Повстанської Армії, в пункті №3 рекомендовано: сільським, селищним, міському головам впорядкувати місця поховань, пам’ятних місць загибелі вояків ОУН-УПА, символічних могил та пам’ятних хрестів на території населених пунктів району.

Інформація районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!