Газета по-надвірнянськи
 

Місток через Бистрицю Надвірнянську – для потреб пнівчан

9 червня 2017, 12:26 | Рубрика: Акцент, Новини Версія для друку Версія для друку 92 переглядів

Ще у 2012-му розпочалося будівництво пішохідного містка через річку Бистриця Надвірнянська, ініціатором виступив тодішній голова Ради старійшин с. Пнів Михайло Плитус. Цей задум вдалося втілити у життя завдяки спільній праці та зусиллям Пнівської сільської ради на чолі із Василем Гладишем, Всеукраїнському благодійному фонду Юрія Дерев’янка, колективу НГВУ «Надвірнанафтогаз» під керівництвом Володимира Чуприни і нафтовиків-ветеранів Володимира Федорака та Ярослав Гуменюка і численної громадськості Пньова.

Місток

Відправив службу за здоров’я всіх жертводавців та будівничих отець УГКЦ Ярослав Онуфрак, відзначивши, що нею користуватиметься дуже багато людей. – Головне у нашому житті вміти робити добро та віддавати частинку свого душевного тепла. Щиро відгукнувся про цю подію ініціатор будівництва Михайло Плитус, промовивши, що його опанувала велика радість, коли зайшли до хати і повідомили, що їдемо на відкриття лавки. – Цим ми продемонстрували велику єдність та силу нашої громади, яка в спільній праці може досягати значних результатів.

Пнівський сільський голова Василь Гладиш спільно із директором будинку культури Іриною Сороцькою вручили подячні грамоти активним учасникам будівництва, серед яких чимало громадських активістів. Серед них – виконуюча обов’язки голови Ради старійшин с. Пнів Ганна Хащук, яка адресувала найщиріші побажання миру та  міцного здоров`я всім присутнім. Долучився до вітань і представник БФ Юрія Дерев’янка, член виконкому Пнівської сільської ради Андрій Гунда, який запевнив присутніх, що і надалі нардеп допомагатиме з вирішенням злободенних і повсякденних проблем.

Полинуло щире і чуттєве «Многая літ» та Гімн-славень України. А лавка, віримо, і надалі служитиме для потреб пнівської громади, якій тепер набагато зручніше діставатися через річку Бистриця Надвірнянська до своїх городів, розташованих на протилежному боці.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!