Газета по-надвірнянськи
 

Оновиться Надвірнянська школа №2

16 червня 2017, 11:23 | Рубрика: Новини, Освіта, Самоврядування Версія для друку Версія для друку 328 переглядів

Цього тижня голова районної ради Іван Гурмак спільно з депутатом Івано-Франківської обласної ради Михайлом Іваночком та начальником управління будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, депутатом Надвірнянської міської ради Тарасом Угринчуком проінспектували стан будівлі Надвірнянської ЗОШ №2.

Надвірнянська школа №2 заснована у 1945 році, однак окремий корпус будівлі – ще у довоєнний період і потребує реконструкції фасаду та часткової заміни даху. Іван Гурмак, Михайло Іваночко і Тарас Угринчук поспілкувалися з директором школи Миколою Возним та потенційним підрядником щодо проведення ремонтних робіт навчального закладу.

Із районного бюджету на ремонтні роботи з відновлення фасаду школи передбачено 290 тис. гривень. Також при інспектуванні будівлі врахували проведення ремонтних робіт із часткової заміни даху школи, який зараз перебуває у катастрофічному стані.

«Реконструкція та підтримка навчальних закладів району є пріоритетною, адже саме у шкільних класах росте і виховується наше майбутнє», – наголосив Іван Гурмак.

Посадовці оглянули Символічну могилу воїнам УПА поблизу дороги на село Красна, котра потребує встановлення огорожі, бо через погане дорожнє покриття проїзна частина дороги пролягає щільно до могили.

Михайло Іваночко зазначив, що такі символічні могили і їх впорядкування є запорукою сильної держави, бо хто не шанує минулого, не матиме майбутнього. Дбати про це особливо треба у нинішній рік, коли відзначатимемо 75-ту річницю створення Української Повстанської Армії.

Інформація районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!