Газета по-надвірнянськи
 

Руслан Осташук – начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства

9 червня 2017, 12:44 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 162 переглядів

6 червня в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства (ОУЛМГ) відбулося представлення нового начальника управління.

Як поінформувала прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар подякував за багаторічну плідну працю, особистий вагомий внесок у розвиток лісової галузі Олексію Голубчаку та представив нового начальника – Осташука Руслана Васильовича.

Осташук

Охарактеризувавши ситуацію у галузі, Володимир Бондар визначив першочергові завдання новопризначеному керівнику та колективу управління для покращення лісогосподарської , інвестиційної та рекреаційної діяльності, для відновлення довіри і поваги  до лісівників.

Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук привітав Руслана Осташука, побажав йому наснаги, успіхів та співпраці на благо прикарпатських лісів.

Нагадаємо, що голова Держлісагентства Христина Юшкевич 20 лютого 2017 року підписала наказ, який оголошує конкурси на зайняття вакантних посад державних службовців територіальних органів відомства.

Руслан Осташук народився 31 липня 1972 року у с. Зелена Надвірнянського району. Закінчив Брянський технологічний інститут. Із 4 січня 2012-го призначений директором державного підприємства «Надвірнянське лісове господарство». 31 березня ц. р. здобув перемогу у відкритому конкурсі на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Депутат Івано-Франківської обласної ради. Є шанувальником нашого часопису.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!