- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Шановна громадо Надвірнянщини! Брати та сестри Українці!

Posted By Модератор On 30.06.2017 @ 13:26 In Нація | No Comments

Сьогодні відзначаємо 76-ту річницю Акта відновлення української державності. Історична подія відбулася 30 червня 1941 року після прибуття до Львова похідних груп ОУН Степана Бандери, коли в будинку львівської «Просвіти» скликали Українські національні збори, а Ярослав Стецько зачитав Акт відновлення української державності. Це стало послідовним продовженням державотворчих змагань української нації в ХХ столітті та витворених нею державних форм самоорганізації: УНР, ЗУНР, Карпатської України.

Акт відновлення української державності засвідчив усьому світові, що український народ є законним господарем на СВОїй БОгом ДАній землі і буде її боронити власними силами перед кожним, хто намагатиметься знищити свободу України. Ті, хто долучився до проголошення незалежності, чітко усвідомлювали проти яких сил вступають у боротьбу. Вони, не задумуючись, віддали, як плату за державність – власне життя і життя побратимів. Масова самопосвята і самопожертва воїнів УПА та підпільників ОУН сьогодні є взірцем для українських воїнів у добровольчих батальйонах, Збройних Силах України, Національній Гвардії  України в московсько-Українській війні проти одвічного окупанта.

Чинні обставини, коли Україна постала перед низкою нових внутрішніх і зовнішніх загроз, вимагають брати приклад із Героїв, котрі 76 років тому гідно і впевнено протистояли ворогам української нації у ще складніших геополітичних умовах, не маючи свого уряду та держави. Адже найбільшою трагедією для будь-якого народу є втрата незалежності. А нині йдеться про нашу територіальну цілісність, культурну, духовну, економічну, енергетичну та інформаційну незалежність.

Будьмо гідними покоління нескорених українців! Боротьба за Україну триває! Українська нація вкотре переможе!

Слава Україні! Героям слава!

Депутати Івано-Франківської обласної ради,

Надвірнянської районної і Надвірнянської міської рад від ВО «Свобода».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2017/06/shanovna-hromado-nadvirnyanschyny-braty-ta-sestry-ukrajintsi/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.