Газета по-надвірнянськи
 

Талант письменниці Галини Христан – всеукраїнський

9 червня 2017, 12:12 | Рубрика: Людина та її справа Версія для друку Версія для друку 84 переглядів

31 травня у приміщенні бібліотеки Надвірнянського коледжу для юнацтва відбувся ювілейний творчий вечір новелістки, бібліотекарки філії с. Саджавка, члена Національної спілки письменників України, авторки шести книг Галини Христан, присвячений 65-річчю з дня народження.

Галина Христан – талановита новелістка, багатолітня членкиня літстудії «Бистрінь», просвітянка, патріотка. У бібліотеці працює понад 40 років. Лауреат Всеукраїнських фестивалів гумору і сатири, переможець Всеукраїнського конкурсу УБА на кращий художній твір про бібліотеку, лауреат районної премії ім. Надії Попович, делегат VІ з`їзду НСПУ. Вона автор книг «Старий і кіт», « Я вернуся» (2002), «Великоднє чудо»(2004), «Білий острів»(2007), «Вірність»( 2012). До ювілею пані Галина підготувала шосту книгу – «Отченаш неба», в котру увійшли новели, гумор, есе. Вона написала також історичну розвідку про свого односельчанина, письменника, вченого Івана Давидюка, знищеного більшовицькою диктатурою.

Про неї, її багатогранну творчість, а також про високу оцінку її творів такими відомими письменниками, як Дмитро Павличко, Богдан Бойко, Дмитро Герасимчук, Євген Баран розповіли її колеги: завідувач краєзнавчого відділу ЦРБ Раїса Грушецька та бібліотекар коледжу Тетяна Семенюк.

Галина Христан, спілкуючись і читаючи нові новели, вірші патріотичної та духовної тематики, а також гумористичні новели, зуміла зворушити серця молодих слухачів. Юнаки і дівчата, яким не байдужа творчість шановної краянки та українське слово, ознайомились із книжковою виставкою новелістки «Сповідь чутливого серця». Присутні переглянули презентацію фотографій із творчого життя письменниці. Заступник директора коледжу Галина Cавчинець та завідувач бібліотеки коледжу Леся Семенишин привітали ювілярку з днем народження і побажали їй здоров’я, щастя, мирного неба, творчого неспокою, натхнення на ниві письменства.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!