Газета по-надвірнянськи
 

Тривають відновлювальні роботи

16 червня 2017, 11:02 | Рубрика: Стихія Версія для друку Версія для друку 13,949 переглядів

Поступово і зі складнощами просуваються роботи з ліквідації наслідків червневої стихії у Делятині. Як ми вже повідомляли, це селище найбільше постраждало від першої цьогоріч літньої повені.

Делятинський селищний голова Петро Якимець каже, що суттєво ліквідовувати наслідки паводку допомагають технікою і підприємці місцеві, і підприємства, розташовані на території селища, а також НГВУ «Надвірнанафтогаз», ДП «Надвірнянське лісове господарство» та й, звісно, самі жителі Делятина, а також працівники райвідділу УДСНС. Добре, що цьому сприяє погода: припинилися дощі, пригріло сонечко. Найголовніше зараз – підсипати береги щебенем, шутром, – визначає щоденні завдання Петро Якимець, наголошуючи на нагальній потребі у цих матеріалах і техніці. На час підготовки цієї інформації до друку, 15 червня н.р., поїзд Рахів-Львів так і не відновив своє сполучення із Делятином. Потяг тимчасово змінив свій рух і зараз курсує через Коломию.

Плече підставили сусіди і дорожники

У гірському Чорному Потоці висока вода позмивала гравійне покриття із автошляху. І сьогодні, розповідає Чорнопотоківський сільський голова Василь Шовгенюк, тут працюють надвірнянські райавтодоровці. Вони складають кошторис; дадуть підсипочний матеріал для сільської дороги.

Майже дві доби перебували «відрізаними» від села 200 дворів. Паводкова вода, пройшовши на 50 см вище над мостом, замулила його, що й призвело до такої ситуації. Та вже  наприкінці другої доби  єдине сполучення із центром села – міст – вдалося розчистити. Це зробив на власній техніці підприємець із сусідніх Білих Ослав Петро Гринюк, до якого сільський голова звернувся за допомогою. Чорний Потік поступово оговтується від повені.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!