Газета по-надвірнянськи
 

Турнір пам’яті Володимира Яніва

9 червня 2017, 12:42 | Рубрика: Пам`ять і шана, Спорт Версія для друку Версія для друку 106 переглядів

У ШШК «Інтелект» відбувся шаховий турнір, присвячений світлій пам’яті колишнього головного інженера НГВУ «Надвірнанафтогаз», полум’яного патріота України, прихильника спорту Володимира Яніва.

Він усе своє життя присвятив розвитку нафтової галузі Прикарпаття. Під його керівництвом нафтогазове управління досягало високих показників у видобутку нафти і газу. Ці досягнення вдалося здобути завдяки впровадженню новітніх технологій. Це і гідравлічні розриви пластів, соляно-кислотні обробки свердловин та підтримання пластового тиску. За ці досягнення Володимира Яніва удостоювали державних нагород, він виховав цілу плеяду молодих інженерно-технічних працівників та спеціалістів. Вільний час нафтовик присвячував розвитку спорту в районі, зокрема, футболу і шахів.

У турнірі пам’яті зіграли 11 шахістів, перше місце виборов Дмитро Сандир, друге – Микола Пошивайло, третє – 12-річний КМС Богдан Лозинський. Змагання відбулися за підтримки голови профкому НГВУ «Надвірнанафтогаз» Олександра Діканьова та депутата районної ради від ВО «Свобода» Сергія Штогрина. Переможців нагородили цінними подарунками.

Шахісти району висловлюють щиру подяку Олександру Діканьову і Сергію Штогрину за підтримку та організацію шахових турнірів у Надвірній.

Микола МАКСИМ`ЮК,

голова районної шахової федерації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!