Газета по-надвірнянськи
 

Збільшити медичну та освітню субвенції для виплати зарплат бюджетникам Надвірнянщини

16 червня 2017, 11:14 | Рубрика: Депутати за роботою, Соціальне Версія для друку Версія для друку 110 переглядів

Народний депутат України від партії «ВОЛЯ»-РУХ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до Кабміну, в якому просить збільшити обсяг медичної та освітньої субвенцій та додаткової дотації з державного бюджету для виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ Надвірнянського району.

Юрію Дерев’янку стало відомо про незабезпеченість видатками на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ району на 2017 рік та на оплату теплоенергоносіїв.

– Понад 85% загального обсягу призначень бюджетних установ на 2017 рік складають видатки на заробітну плату, що ускладнює механізми оперативного вирішення проблемних питань соціального характеру шляхом перерозподілу інших видатків, – заявив парламентар. – Особливо гостро стоїть проблема в установах охорони здоров’я та освіти.

Він повідомив,  що за рахунок переведення установ району на альтернативні види палива вдалося зекономити 1782,8 тис. грн., а за рахунок інших заходів — 2345,6 тис. грн, які спрямували на оплату праці працівників бюджетних установ району. Районна рада 8 червня цього року року спрямувала 4520 тисяч гривень  від перевиконання районного бюджету на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ району. Тим не менш незабезпеченість коштів для зарплат бюджетникам до кінця поточного року складає 31849,8 тис. грн.

Бюджетні установи району не повністю забезпечені коштами на оплату за тепло та енергоносії. Така незабезпеченість складає 4013,4 тис. гривень.

Тому Юрій Дерев’янко просить уряд переглянути показники держбюджету в частині збільшення передбачених на 2017 рік обсягів медичної субвенції та додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, з метою забезпечення виплати зарплати у встановлені законодавством терміни та скоригувати помісячні обсяги субвенцій та дотацій. Також депутат просить збільшити міжбюджетні трансферти з держбюджету районному бюджету Надвірнянського району на фінансування для оплати праці працівникам бюджетних установ 31849,8 тис. грн. та 4013,4 тисяч гривень на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, інформує прес-служба народного депутата України Юрія Дерев`янка.

Позиція районної влади

Проблема з критичною ситуацією щодо незабезпеченості видатками на виплату зарплати працівникам бюджетних установ району на 2017 рік у сумі 31849,8 тис. грн. та оплату комунальних послуг і енергоносіїв у сумі 4013,4 тис. грн. перебувала у полі зору депутатів районної ради під час Дня депутата 30 травня ц. р., президії районної ради та на 13-й сесії районної ради 8 червня ц. р. У результаті прийняте напрацьоване спільно з управлінням фінансів РДА та керівництвом райдержадміністрації звернення районної ради до Кабінету Міністрів України, народного депутата України Юрія Дерев`янка, Івано-Франківських обласних ради та держадміністрації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!