- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Збірна команда депутатів Івано-Франківської області отримала «золото» на VI Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів

Posted By Модератор On 23.06.2017 @ 13:49 In Самоврядування,Спорт | No Comments

У місті Чорноморську Одеської області завершилася VI Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

Спартакіада [1]

За результатами змагань у всіх видах спорту збірна команда депутатів Івано-Франківської області виборола «золото», посівши почесне перше загальнокомандне місце. Це вже четверта перемога прикарпатських обранців на спартакіаді.

Основну кількість очок збірній принесли волейбольна та футзальна команди, які упродовж змагань не програли жодного матчу та посіли перші місця у своїх видах спорту.

Підсилили лідерські позиції збірної Прикарпаття достойні результати тенісистів, шашкістів та шахістів. Зокрема, у командному рейтингу з настільного тенісу депутати Івано-Франківщини посіли друге місце, у шашках вибороли «бронзу», а в шахах стали сьомими.

Учасниками VI Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад були збірні команди 16 областей України. Івано-Франківщину на змаганнях представляли 23 народних обранців.

Прес-служба голови обласної ради.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2017/06/zbirna-komanda-deputativ-ivano-frankivskoji-oblasti-otrymala-zoloto-na-vi-vseukrajinskij-spartakiadi-sered-deputativ-usih-rivniv/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2017/06/Спартакіада.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.