Газета по-надвірнянськи
 

Партійне об’єднання для втілення ефективних реформ

21 липня 2017, 15:26 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 488 переглядів

Нещодавно у квітні партія «ВОЛЯ» оголосила про об’єднання з політичною силою Михайла Саакашвілі «Рух нових сил». На переконання партійців, чинна українська влада олігархів і корупціонерів тягне країну на дно та не в змозі втілювати ефективні реформи. Її має замінити альтернативна команда молодих, активних, чесних людей, які прагнуть бути політиками якісно нового рівня. В Україні такі люди вже створюють нові демократичні політичні сили, втім вони надто малі за чисельністю, щоб поодинці протистояти провладним партіям. Тому такі нові політсили як «ВОЛЯ» та «Рух нових сил» вирішили об’єднати свої зусилля в одну політичну партію та закликають приєднуватись й інші нові партії та громадських активістів.

Членами Ради партії «Рух нових сил» тепер стали Михайло Саакашвілі, Давід Сакварелідзе, народний депутат України Юрій Дерев’янко й очільниця фракції «ВОЛЯ» в обласній раді Ольга Галабала.

«Я захоплений запалом, який є у «ВОЛІ», їх чітким баченням куди треба рухатись, що робити і як захищати інтереси людей. Вони боролись проти знищення лісів, виступають за націоналізацію Бурштинської ТЕС Ахметова тощо. Вони роблять конкретні кроки для змін, а тепер ми робитимемо їх разом», – зазначив Михайло Саакашвілі.

Упродовж трьох місяців після об’єднання єдиною командою депутатів, активістів, прихильників партії «ВОЛЯ» та «Руху нових сил» вони активно напрацьовують план дій для зміни країни. Завдяки досвіду третього президента Грузії Михайла Саакашвілі, за президенства якого пострадянська корумпована країна зробила великий стрибок у своєму розвитку, та досвіду представників «ВОЛІ», які мають депутатів у місцевих радах різних рівнів, та ведуть активну боротьбу за зміни на місцях, вони напрацювали Програму змін країни за 70 днів – 5 сесійних тижнів Верховної Ради. Днями Михайло Саакашвілі та Юрій Дерев’янко презентували програму активу партії на Прикарпатті.

150х100_РНС формує команду_Ver1

За цією програмою на першому сесійному тижні треба реформувати політичну систему – прийняти закон про імпічмент Президента, зняття депутатської недоторканості, запровадити процедуру відкликання депутатів, створити антикорупційні суди. На другому – прийняти закон про розвиток економіки та перезавантажити державну службу. На третьому – знищити монополії та провести податкову і митну реформи. Четвертий тиждень присвятити прийняттю законопроектів для досягнення миру в країні та розвитку інфраструктури. На п’ятому – реформувати систему освіти та охорони здоров’я.

«Таким способом за короткий термін Грузія стала однією з найрозвинутіших пострадянських республік. Ці зміни реально втілити в Україні, якщо у Верховну Раду пройде більшість нових, свідомих, активних людей з нашої команди, які прийматимуть всі необхідні законопроекти та втілюватимуть ці реформи» – зазначив Юрій Дерев’янко.

Окрім напрацювання чітких кроків для зміни країни, партійці «Руху нових сил» вже діють та досягають перемог. Минулого тижня представники «Руху нових сил» з різних областей України, у тому числі Івано-Франківщини, вийшли на мітинг під Верховну Раду, аби не дозволити народним депутатам прийняти рішення, які призведуть до занепаду країни. Вони домоглись зняття недоторканності з нардепів-злодіїв, які знаходяться під слідством, та їх взяття під арешт, домоглись реєстрації законопроекту про повне зняття недоторканності зі всіх депутатів Верховної Ради, не допустили призначення на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро України людини, яка б поставила хрест на цьому незалежному органі, що бореться з корупцією.

«Цілий день ми блокували виходи Верховної Ради, що не допустити прийняття ганебних рішень, схожих до тих, які прийняла влада Януковича 16 січня 2014 року. Без нашої позиції і їхнього жаху, що вони не можуть вийти з будівлі Верховної Ради, нічого б не було. Але ми маємо розуміти, що цей Парламент більше ні на що не здатний, тому ми маємо збільшувати команду і рухатись до нових змін» – заявила очільниця фракції «ВОЛЯ» в обл­раді, член Ради партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі» Ольга Галабала.

«ВОЛЯ» та «Рух нових сил», об’єднавшись в єдину політичну силу, сьогодні мають тисячі активістів та прихильників у кожній області України, депутатів місцевих рад різних рівнів, які на минулих виборах у 2015 році пройшли від партії «ВОЛЯ», у т. ч. Івано-Франківської обласної ради, серед яких Ольга Галабала, Олег Атаманюк, Ольга Федишина, Галина Макота, Андрій Марійчин та Марія Рудик. Вони і вся команда «Руху нових сил Михайла Саакашвілі» запевняють, що і надалі відстоюватимуть інтереси громад і своїх виборців, працюватимуть для розвитку Прикарпаття та якісних змін як на місцевому, так і всеукраїнському рівнях, інформує прес-служба партії «Рух нових сил».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!