Газета по-надвірнянськи
 

Сільські неповторні світанки – моя Батьківщина мала

28 липня 2017, 16:14 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 218 переглядів

Уже традиційно в літню пору громада Ланчина збирається на святкування свого рідного селища. 12 липня у Народному домі зібралось багато дорослих і дітей, які прагнули гарно провести час та повеселитись.

У залі – гамірно, але по-справжньому урочисто, святково. Ведучі – завідувач бібліотеки Марія Попович та активні користувачі бібліотеки Андріана Романюк і Андрій Голіней оголосили про початок свята. Сюди, окрім чималої кількості жителів селища, завітали й почесні гості, зокрема, депутат обласної ради Юрій Голіней.

Як і годиться, першим до односельчан і гостей дійства з привітанням звернувся  Ланчинський селищний голова Михайло Іванюк. Він наголосив на здобутках селищної ради, акцентував на зробленому та розповів про реформи у державі. Адже все на терені краю проводять прозоро та відкрито, спільно обговорюють усі наболілі питання, знаходять шляхи їх вирішення, враховують думку громади та її інтереси. Михайло Іванюк побажав присутнім міцного здоров’я, достатку, родинного тепла, благополуччя, шани і поваги, щастя та радості усім. У ці погожі липневі дні для нас стало гарною традицією забути про щоденні турботи і гарно повеселитись, поспілкуватись, насолодитись виступами артистів.

– Бажаю кожному всього найкращого, здійснення омріяного та задуманого й головне – мирного неба, яке нам сьогодні дарують сотні справжніх українських чоловіків, котрі захищають нашу державу на сході. Саме завдяки їхнім зусиллям, ціною їх здоров’я й життя ми маємо можливість на мирній території відзначати дні села, виховувати дітей та повноцінно жити, наголосив керівник селища.

Депутат обласної ради Юрій Голіней побажав присутнім добра, достатку, сімейного благополуччя, міцного здоров’я, сили духу, патріотизму, невпинного розвитку та розквіту селищу, подякував жителям за активну громадську позицію і розуміння. Він привітав обидві команди футболістів з перемогою у районному чемпіонаті (капітани команд Василь Петруняк і Денис Сенчук). Вперше в історії доросла футбольна команда стала володарем Кубку району. Спонсор обох футбольних команд – депутат обласної ради Юрій Голіней.

 Потім яскравими барвами завирувала концертна програма. Щирі вітання на адресу багатодітних сімей , які щедро дарували і продовжують дарувати тепло, добро батьківського серця своїм дітям. Честь і хвала цим сім’ям. Ведучі бажали їм здоров’я, терпіння, наснаги, подяки від дітей та поваги від людей. Для щасливих сімей прозвучало музичне вітання від Мартина Коновалюка – пісня «Промінчик» та танець «Енергійний рок-н-рол» /керівник Іванна Данилюк/. Таких сімей у селищі 161.

За певний період цього року у сільську родину прибавилося аж 43 маленьких жителі. Всім щасливим батькам, які дали нове життя, брати Малярчуки подарували пісню «Діти України».

А також для поважних найстарших жителів селища 98-річної Варвари Бідаш та 95-літнього Михайла Іваночка прозвучала пісня «Два кольори» у виконанні Ірини Яремин і Ярослава Тодоріва.

У цей сонячний день тим, хто народився, виріс і проживає у прекрасному селищі, а також для тих, кого доля закинула у далеку чужину, бажали всім здоров’я, хорошого настрою, любові, віри і надії на краще майбутнє. Дарунком для всіх присутніх звучали чудові пісні у виконанні самодіяльних артистів рідного селища: вокальний ансамбль «Сонет» /Ірина Яремин, Світлана Небелюк, Ярослав Тодорів, Роман Токар/; Андріани Романюк, Юрія Греська, Тетяни Дем’янців та Ілони Іванюк, дует «Галичанка», Вікторії Гресько, Ірини Мицко, братів Малярчуків, Балабан Олі та Цюрак Марічки, Віталія Мацюка.

Своєрідного колориту завдавали запальні танці під керівництвом Іванни Данилюк. У фіналі свята всі разом заспівали пісню «Родина, родина».

Дякуємо всім за участь у проведенні Дня селища. Особливо організаторам – завідувачці бібліотеки для дорослих Марії Попович і директору Народного дому Василеві Цюраку.

Зінаїда ЗАЯЦЬ,

завідувач організаційно-методичного відділу ЦРБ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!