Газета по-надвірнянськи
 

«Синьогора» приймає гостей

7 липня 2017, 12:16 | Рубрика: Бійці передової Версія для друку Версія для друку 8,895 переглядів

Державна резиденція «Синьогора», розташована в мальовничій місцині села Гута на Богородчанщині, вперше зустрічатиме таких невибагливих і скромних гостей – сім`ї  учасників антитерористичної операції.

Про повноцінний, хоч і короткий, відпочинок для тих, котрі терпляче і вірно чекають повернення додому оборонців східних теренів України, подбали в департаменті соціальної політики облдерж­адміністрації. – Зокрема на наш район виділили 60 путівок для сімейного відпочинку, – уточнює в.о. голови районної громадської організації воїнів АТО «Крук» Юрій Остапчук. – Перші 20 краян, а це – 5 сімей учасників російсько-української війни, відбули на відпочинок уже цьоготижневої середи. Там вони оздоровлятимуться до 7-го липня. Ще два відпочинково-сімейні тури передбачені у другій декаді липня.

Спільно проведений час у комфортно-затишній обстановці «Синьогори» сприятиме відновленню душевної рівноваги фронтовиків, їх гармонійній і м`якій адаптації до мирного життя.

Юрій Остапчук дякує за сприяння в організації поїздки в. о. голови Центру допомоги учасникам АТО Світлані Михайлюк, а також депутатові районної ради, начальнику відділу освіти РДА Степану Северилову (за наданий автобус).

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!