Газета по-надвірнянськи
 

Вода забрала ще одне життя у Надвірній

3 липня 2017, 17:17 | Рубрика: Трагедії Версія для друку Версія для друку 371 переглядів

fv3ctxsk копия

Жителі Прикарпаття знаходять порятунок від сильної спеки, відпочиваючи на водоймах області, але такий відпочинок для людей досить часто несе трагічні наслідки. Тільки з початку року на водоймах Прикарпаття потонуло 12 людей, з них одна дитина. Питання безпеки життя людей на водних об’єктах області не залишається поза увагою Управління ДСНС в області. Тому працівники Служби порятунку впродовж всього купального відпочинкового періоду проводять ряд профілактичних заходів щодо попередження випадків загибелі на воді.

Як зазначають рятувальники, основна причина загибелі – людський фактор.Люди гинуть з власної необачності або ж перебуваючи у воді в нетверезому стані.

28 червня в місті Надвірна у технічній водоймі ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» потонув місцевий житель, 1978 р.н. Дана водойма не визначена органами влади як місце масового відпочинку і не обладнана для купання, на що вказують заборонні знаки вздовж берегів.

Управління ДСНС України в Івано-Франківській  області вкотре звертається до мешканців краю дотримуватись правил безпечної поведінки на воді, котрі допоможуть зберегти життя вам та вашим близьким: не купайтеся в неперевірених, не обладнаних для цього місцях; ніколи не пірнайте в незнайомому місці; не плавайте наодинці, особливо, якщо не впевнені у своїх силах; уникайте води зі швидкою течією; не входьте, не пірнайте у воду після тривалого перебування на сонці; не заходьте у воду у нетверезому стані! Будьте пильними та обережними, дбайте про безпеку власного життя, за повідомленням управління ДСНСУ в області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!