Газета по-надвірнянськи
 

Готуємося до свят

11 серпня 2017, 11:51 | Рубрика: Свята, У міській раді, У райдержадміністрації, У районній раді Версія для друку Версія для друку 138 переглядів

Цьоготижневого четверга під орудою голови районної ради Івана Гурмака та за координацією Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича і керівника апарату райдержадміністрації Миколи Кравчука відбулася нарада з підготовки та відзначення у районі 23 серпня – Дня Державного прапора, 24 серпня – Дня Незалежності України, 27 серпня – обласного фестивалю хорових колективів.

Акцентовано увагу на основних організаційних моментах, залученні, зокрема, до церемонії підняття Національного знамена дітей учасників АТО. Погоджено ключові виступи під час святкування 26-ї річниці Незалежності Держави. Мовилося про запрошення до участі у фольклорному подвір`ї, крім мистецьких колективів, бджолярів, бриндзоробів та сироварів нашого славного гуцульського краю. Чекають і на іноземні делегації з Польщі, Чехії, Румунії. Обумовлено, що на випадок негоди урочистості відбуватимуться у районному будинку культури.

Пісенний фестиваль у міському парку ім. І. Франка 27 серпня (до речі, збігається із днем народження Каменяра, 27 серпня 1856 р., як зауважив Зіновій Андрійович) збере у свою когорту майже 25 колективів із 400-ма учасниками. Йшлося про забезпечення проведення цього культурного заходу.

Керівники району і міста наголосили на необхідності спільної участі у цих знакових подіях трудових колективів, серед яких бажаною стане і присутність особового складу поліцейських і рятувальників та інших.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!