Газета по-надвірнянськи
 

Майже шість десятків битківських юних «англійців»

4 серпня 2017, 12:24 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 127 переглядів

У Битківській ЗОШ І ст.  із 1 липня 2016-го по 30 червня ц. р. майже шість десятків школярів Битківчика опановували знання з англійської мови за програмою «суботньої школи». Під час навчального року заняття проводили щосуботи, а в літню пору – двічі на тиждень.

Школа-вивчення-англійської-

– Школа з вивчення англійської мови, – розповідає керівник проекту битківчанин Михайло Ломпас, – працювала за фінансової підтримки-грантом Посольства США в Україні. Розмір гранту – 4700 доларів США, з них 1200 доларів є внеском відділу освіти Надвірнянської РДА і Битківської ЗОШ І ст. у формі виділення й обслуговування приміщення для занять. Характерно, що такі заняття проводили у Рік англійської мови в Україні, проголошеному Президентом України Петром Порошенком. Девіз цієї школи – «Щасливі в знаннях». Із дітьми працювали  викладачі-студенти факультету іноземних мов (спеціалізація «Англійська мова») Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Оксана Гордіца, Наталія Дисько і Віталія Солтицька.

Школа-вивчення

За рахунок гранту закупили два нові ноутбуки, два проектори, два проекційні екрани, принтер-сканер, навчальну літературу, які зараз передали на баланс Битківської ЗОШ І ст. Учні отримали початкові знання англійської мови, якою виступали з піснями на шкільних заходах – Новорічному святі та святі Останнього дзвоника. Батьки і діти задоволені таким безкоштовним навчанням і щиро вдячні своїм викладачам-студентам, партнерам у виконанні цього проекту відділу освіти РДА (нач. Степан Северилов) та Битківській ЗОШ І ст. (директор Оксана Кричовська), а також Посольству США в Україні.

Изображение-002

Изображение-009

Изображение-015

Изображение-019

Школа-вивчення-анг

Школа-вивчення-англійс

Школа-вивчення-англійської

Школа-вивчення-англійської-

Школаанглійської-мови

Школа-вивчення-англійс

Школа-вивчення-анг

Школа-вивченн-мови

Школа-в

Шканглійської-мови

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!