Газета по-надвірнянськи
 

Про відзначення у районі Дня захисника України, 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва

4 серпня 2017, 13:06 | Рубрика: У райдержадміністрації, У районній раді Версія для друку Версія для друку 152 переглядів

Надвірнянські районна державна адміністрація та районна рада видали спільне розпорядження від 31 липня ц. р. № 213/62-р відповідно до ст. ст. 6, 13, 25, 41, до частини 2 ст. 43 Закону України «Пpo місцеві державні адміністрації», рішення районної ради від 16 квітня 2017 р. № 355-12/2017 «Про проголошення 2017 року у Надвірнянщині Роком головнокомандувача УПА Романа Шухевича» та з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народові, належного відзначення на території району Дня захисника України, 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва, відзначення 110-річчя з дня народження головного командира Української Повстанської Армії, голови Генерального секретаріату Української Головної Визвольної ради Романа Шухевича на території Надвірнянського району.

2017-й – проголошено Роком головного командира УПА, голови Генерального секретаріату УГВР Романа Шухевича.

Затверджено план заходів з нагоди відзначення у районі Дня захисника України, 75-ї річниці створення УПА та Дня Українського козацтва.

Міському, селищним та сільським головам доручено забезпечити підготовку і проведення в населених пунктах району заходів із відзначення цих свят. Відділу освіти РДА (С. Северилов) забезпечити у навчальних закладах району проведення тематичних уроків та інших заходів з нагоди згаданих свят.

Міському, селищним та сільським головам, відділу освіти РДА до 14 жовтня ц. р. здійснити невідкладні заходи щодо належного впорядкування пам’ятників і пам’ятих знаків борцям за волю України, облаштувати пам’ятні місця, пов’язані з діяльністю ОУН-УПА, закріпити для догляду за ними волонтерські групи учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Рекомендувати священикам діючих традиційних конфесій відправити в церквах і храмах району поминальні панахиди за загиблими та молебні за захисників України.

Провести 14  жовтня ц. р. у населених пунктах району заходи за участі представників влади, громадських організацій, студентської та учнівської молоді з нагоди відзначення у районі цих пам`ятних дат.

Широкий спектр заходів передбачається провести, зокрема, у вересні-жовтні ц. р. А вже на 27 серпня у міському парку ім. І. Франка у Надвірній запланований обласний фестиваль чоловічих хорів та вокальних ансамблів «Вознесись, Україно!».

Відділу освіти РДА з вересня по грудень провести у навчальних закладах району «уроки пам’яті», лекції з нагоди відзначення у районі Дня захисника України, 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва.

Розгорнути у бібліотечних закладах району тематичні книжкові виставки, провести відкриті перегляди літератури, поновити експозиції музеїв, історичних кутків,  присвячених діяльності генерала-хорунжого Романа Шухевича (відділ культури РДА).

Забезпечити всебічне висвітлення проведених заходів у засобах масової інформації, організувати цикли тематичних теле- та радіопередач.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!