Газета по-надвірнянськи
 

Регіональна робоча група підтримала внесення змін щодо двох ОТГ

11 серпня 2017, 12:19 | Рубрика: Реалії, Реформи, Суспільство Версія для друку Версія для друку 124 переглядів

Під керівництвом заступників голів облдержадміністрації та облради Богдана Кобилянського та Сергія Басараба 9 серпня відбулося засідання регіональної робочої групи з підготовки Перспективного плану формування територій громад області.

Присутні обговорили пропозицію внесення змін до перспективного плану в частині утворення Дзвиняцької ОТГ у складі Дзвиняцької, Космацької, Міжгірської, Росільнянської сільських рад Богородчанського району із центром у с. Дзвиняч. Члени регіональної робочої групи підтримали це рішення одноголосно.

Опісля члени регіональної робочої групи заслухали інформацію про ситуацію, яка склалася у Тисменичанській ОТГ. Зокрема, йшлося про внесення змін до перспективного плану в частині перенесення адміністративного центру Тисменичанської ОТГ Надвірнянського району із с. Тисменичани у с. Перерісль та відповідно утворення  Переріслянської ОТГ. Позитивне рішення з цього приводу було прийняли одноголосно, повідомляє сайт Івано-Франківської ОДА. Надалі ситуацію зі зміною центру цієї ОТГ винесуть на розгляд сесії обласної ради, а потім – Кабінету Міністрів України. Якщо їхні рішення будуть позитивними, тоді Переріслянська ОТГ вважатиметься створеною і Центральна виборча комісія призначить дату виборів керівництва і депутатів ОТГ.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!