Газета по-надвірнянськи
 

Соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам

4 серпня 2017, 12:18 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 84 переглядів

Постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» затверджено Порядок призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Пунктом 12 цього Порядку для згаданих осіб  визначено, що комісії з цих питань, утворених райдержадміністраціями, виконавчими органами міських, районних у містах рад, приймають рішення про призначення (відновлення) або відмову у призначені (відновлення) соціальної  виплати з моменту припинення її виплати.

Орган, який здійснює соціальні виплати, на підставі рішення Комісії призначає (відновлює) таку соціальну виплату з місяця, в якому надійшла заява внутрішньо переміщеної особи, та здійснює повернення сум недоотриманих соціальних виплат за минулий період  відповідно до законодавства (пункт 15 Порядку  призначення (відновлення). Цим же пунктом визначено, що у випадках, коли соціальні виплати  припинено у разі встановлення факту відсутності внутрішньо переміщеної особи за фактичним місцем  проживання/перебування згідно з актом обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, поновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеній особі здійснюють за рішенням Комісії, прийнятим на підставі подання структурного підрозділу з питань соціального захисту  населення, що внесене  разом з актом обстеження  матеріально-побутових умов сім’ї.

У разі прийняття позитивного рішення Комісії соціальні виплати поновлюють через два місяці з місяця  прийняття рішення про припинення  таких виплат.

Іванна ПОП`ЮК,

начальник юридичного відділу Надвірнянського об’єднаного

управління Пенсійного фонду України.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!