Газета по-надвірнянськи
 

У Чернику відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

22 серпня 2017, 12:31 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 620 переглядів

Минулого тижня у селі Черник Зеленської сільської ради урочисто відкрили та освятили сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям, встановлений за кошти обласного бюджету та громади села.

полефутбол

У заході взяли участь голова обласної ради Олександр Сич, заступник голови ОДА Ярослав Паранюк, голови райдержадміністрації Олександр Кеніз та районної ради Іван Гурмак, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, депутати обласної Руслан Осташук і Юрій Голіней та районної рад Андрій Карманський, Сергій Волошин, Степан Северилов, Зеленський сільський голова Віталій Хопта, директор Черниківської ЗОШ І-ІІ ст. Іван Годзюр, діти та представники громади. Освятив спортивну споруду парох церкви Пресвятої Богородиці о. Мирон Тимів. Урочисті заходи розпочали із спільного виконання Державного Гімну України. Опісля  представники обласної та районної влади забили перші голи у ворота.

– Під час робочих поїздок керівництва обласної ради районами області ми скрізь бачили, що такі майданчики потрібні. Бо незалежно від кількості жителів того чи іншого села на них постійно займаються діти і молодь, – зазначив Олександр Сич. – Маючи перевиконання обласного бюджету, депутатський корпус вирішив додатково виділити фінансовий ресурс на одинадцять таких майданчиків для тих населених пунктів, де є основа під штучне покриття.

Черниквлада

За словами керівника обласної ради, майданчик у селі Черник відкрили першим з 11-и запланованих на 2017 рік. Олександр Сич запевнив, що таку практику планують продовжувати і надалі. Голова райдержадміністрації Олександр Кеніз розповів, що відкриття таких сучасних майданчиків є надзвичайно важливою справою. Також подякував громаді с. Черник, активним людям, меценатам, які доклали для цього максимум зусиль.

Зі спортивною подією місцевих жителів привітав голова районної ради Іван Гурмак, який наголосив, що даний футбольний майданчик зі штучним покриттям вдалося побудувати завдяки консолідації дій усіх гілок влади району й області. Адже молодь повинна мати всі необхідні умови для здорового та спортивного життя, незважаючи на те, де проживає: у міській чи сільській місцевості.

– Перебуваючи в умовах неоголошеної війни, бачимо, що українцям необхідно завжди бути готовими стати на захист рідної домівки і рідної держави. Тому  впевнений в юних українцях, які проводитимуть своє дозвілля на цьому майданчику, займаючись спортом і гартуючи тіло та дух, – наголосив очільник Надвірнянщини.

Сільський голова і директор школи вручили подяки за сумлінну допомогу при виконанні робіт з облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям усім, хто долучився до будівництва.

Окрім щирих побажань, обласне та районне керівництво привезло дітям подарунки – футбольні м’ячі. Голова районної федерації футболу Тарас Пушкар відзначив місцеву футбольну команду «Зелена», яка виграла першість у районному чемпіонаті, та його тренера Василя Завадського подяками і медалями. – Майданчик для нас дуже важливий. Ним будуть користуватися і проводити своє дозвілля і школярі, і молодь не лише Черника, а й сусідніх шкіл, – радіє директор Черниківської школи Іван Годзюр, дякуючи всім, причетним до реалізації даної справи і додав, що цього року також перекрили дах Черниківської ЗОШ І-ІІ ст.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!