Газета по-надвірнянськи
 

У неділю, 29 жовтня – перші вибори депутатів Переріслянської сільської і Ланчинської селищної рад об`єднаних територіальних громад та Переріслянського сільського і Ланчинського селищного голів

22 серпня 2017, 12:41 | Рубрика: Вибори 2017, До відома краян Версія для друку Версія для друку 816 переглядів

У Постанові Центральної виборчої комісії від 18 серпня 2017 року № 164 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року», зокрема, зазначено, що до ЦВК разом із супровідними листами надійшли звернення обласних державних адміністрацій з доданими до них документами щодо прийняття Комісією рішення про призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у зв’язку з утворенням у зазначених областях об’єднаних територіальних громад.

Розглянувши вказані звернення, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, затвердженого постановою Комісії від 12 лютого 2016 року № 32 (із змінами) вирішила:

призначити на неділю, 29 жовтня 2017 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів; оголосити з 9 вересня 2017 року початок виборчого процесу.

У Надвірнянському районі, зокрема, призначені перші місцеві вибори у Переріслянській сільській об’єднаній територіальній громаді,  до складу якої увійшли Переріслянська сільська рада (с. Перерісль), Волосівська сільська рада (с. Волосів), Гаврилівська сільська рада (с. Гаврилівка), Фитьківська сільська рада (с. Фитьків), на яких обиратимуть депутатів Переріслянської сільської ради та Переріслянського сільського голову; у Ланчинській селищній об’єднаній територіальній громаді, до складу якої увійшли Ланчинська селищна рада (смт. Ланчин), Добротівська сільська рада (село Добротів), на яких обиратимуть депутатів Ланчинської селищної раду та Ланчинського селищного голову.

Усього в Україні 29 жовтня ц. р. відбудуться вибори у 202 ОТГ, зокрема, у нашій області ще у 6-х ОТГ (у 27 сільрадах, в які входять 30 сіл і селищ): сільських – Дзвиняцькій Богородчанського, Рожнівській сільській та Яблунівській селищній Косівського, Заболотівській селищній Снятинського та Ямницькій сільській Тисменицького, а також Брошнів-Осадській селищній Рожнятівського та Калуського районів.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!