Газета по-надвірнянськи
 

Зустріч із талановитою Іриною Півторак

11 серпня 2017, 11:33 | Рубрика: Конкурси-Проекти-Форуми, Ми - українці Версія для друку Версія для друку 89 переглядів

У рамках проекту Надвірнянської ЦБС «Сільська жінка: творимо новий портрет» працівники Саджавської сільської бібліотеки провели зустріч із талановитою саджавчанкою, активною читачкою і просто хорошою людиною Іриною Півторак.

Ірина Дмитрівна Півторак (Федорчук) народилася 2 листопада 1987 р. у с. Саджавка. Після закінчення школи навчалася на філософському факультеті Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника за спеціальністю «Релігієзнавство», магістр філософії. Одружена, виховує двох дітей. Старша пластунка-прихильниця.

На жаль, роботи за спеціальністю Ірині у рідному селі не знайшлося. Пропрацювавши рік за кордоном, вона повернулася додому, бо впевнена, саме тут потрібна найбільше. Організувала при церкві недільну школу. Приєдналася до НСОУ «Пласт» і створила у Саджавці два новацькі рої: «Райдужні метелики» та «Шалені вовки». Її вихованці уже успішно відбули літній табір.

Бібліотекар Галина Христан охарактеризувала Ірину як постійну й активну читачку, учасницю бібліотечної ради. Сім’я Півтораків брала участь у проекті «Краща читаюча родина Саджавки». Окрім того, пані Ірина продемонструвала присутнім виставку своїх робіт. Тут і сорочки, вишиті в техніці «решетилівка», і ляльки-мотанки (деякі з них можна носити як сережки), і ангелик, плетений гачком. Для читачів бібліотеки гостя провела майстер-клас із виготовлення ляльки з ниток. Хвилює п. Ірину проблема екології в Україні. Про це вона написала у вірші, якого й зачитала присутнім.

Про свою маму тепло відгукується її син-третьокласник, новак Дмитрик. Він розповів про сімейну традицію: щовечора перед сном мама читає їм із сестричкою Діанкою книжки. Ірина Півторак виявила ще й кулінарний талант, пригощаючи учасників заходу смаколиками власного виробництва.

Мирослава ГОРДЄЄВА-МЕЛЬНИК,

завідувач Саджавської бібліотеки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!