Газета по-надвірнянськи
 

Дитячий День міста зачарував Надвірну

15 вересня 2017, 12:31 | Рубрика: Свята, Тема дня Версія для друку Версія для друку 244 переглядів

руш

Напередодні другої вересневої неділі, коли квітучій і неповторній Надвірній виповнилося 428 років від першої писемної згадки, відбувся Дитячий День міста у парку ім. І. Франка.

Як і зазвичай районний центр дитячої творчості і національно-патріотичного виховання молоді поєднав цей захід із Днем відкритих дверей.

Імпровізована сцена розквітала завдяки пісенним і хореографічним талантам, набутими під керівництвом педагогів Марії Рудяк, Наталії Боднарчук, Мирослави Максим’юк, Світлани Дремлюги, Валентини Демчук, Мар’яни Яцюк, Оксани Духович, Уляни Процик, Роксолани Мислюк, Лілії Грицюк, Оксани Кудляк та Богдана Катрича.

день-міста

А свої мистецькі дари представили вихованці вокальних та хореографічних гуртків РЦДТ і НПВМ: дитячий духовний хор «Фіміам», Юлія Шевчук, Софія Грицюк, Софія Сивак, Діана Висоцька, Юліана Якименко, Марія Фафлей, Леся Дутчак і Тетяна Насадюк, Вероніка Дереш, Олена Дубіщак, Дарія Андрухів, півфіналіст шоу «Україна має талант» Анастасія Рудик, Андрій Насадюк, Анастасія Пристай, Людмила Суходольська, тріо Софії Шовгенюк, Богдана Грицюка і Дарії Андрухів, численні танцювальні колективи, які вражали східними, класичними та модерними танцями: «Хабібі» у виконанні сонячних дівчаток Катрусі, Софії та Аліни, «Діти-грибинята», «Веселий Джо», «Рушничок», «Дикі танці» та «Неслухняні курчата». Духовне благословення висловили отці, які є керівниками гуртків із християнської етики, Микола Костик, Роман Григораш і Михайло Максим`юк.

Цікава, казкова, барвиста виставка зачаровувала дітлахів. На їхніх очах оживали герої народних казок, дивували своєю реалістичністю іграшкові персонажі, чарували  дивовижні квіти з вишивки та бісеру, світились із ікон обличчя Святих та з гобеленів дивились на них наче живі гуцульські портрети та пейзажі, ознайомлювали з традиціями крою та шиття національних костюмів, в яких відчувалися мотиви праотчого духу.

А представляли роботи керівники гуртків: «Килимарство» (кер. Олександра Стручинська), «Виготовлення іграшок-сувенірів» (керівники Марія Приймич, Катерина Федорович, Надія Карпова, Людмила Марущак, Софія Костів), «Образотворче мистецтво» (керівники Віталій Дем’янчук, Інна Хімич, Олена Копчук), «Бісероплетіння» (керівник Ірина Костів), «Художня вишивка» (керівники Людмила Шпинта, Наталія Коваль).

отці

Також на молодь чекали активні ігри, цікаві конкурси  та забави. Їх проводили керівники гуртків спортивно-краєзнавчого спрямування Олег Головатюк, Анатолій Кепещук, Віра Яцурак, Надія Зеленчук, Дмитро Андрусяк та Тарас Зеленчук. Готували смачний куліш з бринзою та частували ним усіх охочих Оксана Цюрак, Мар’яна Старків, Мар’яна Косило та Галина Сем’янів .

Особливу втіху принесли майстер-класи. Тут радісно розфарбовували імбирні пряники, створювали іграшки з заготовок-циліндрів, вчилися працювати із шкірою та лозою, виготовляли прикраси із кольорових серветок, робили сувеніри на спогад із соленого тіста, оформляли декоративні медалі із гіпсу та тішили всіх чудовими малюнками на обличчі у стилі боді-арту. А працювали над цим усім керівники гуртків декоративно-прикладного мистецтва Наталія Луцюк,  Лілія Хімич, Ірина Костів, Людмила Марущак, Ірина Кочержук, Олена Менделюк, Галина Оксенюк, Софія Костів, Віталій Дем’янчук, Інна Хімич та Олена Копчук .

Привітали із таким святочним дійством численних артистів і дітей заступник голови РДА Богдан Зеленчук і секретар Надвірнянської міської ради Тарас Пекарський. – Маємо пишатися тим, що позашкільна робота у нашому районі знаходиться на такому високому рівні. Тарас Пекарський висловив найщиріші слова за таку вагому і повсякчасну роль у розвитку дитячих талантів. Директор РЦДТ і НПВМ Руслана Калин висловила найщиріші слова вдячності районній раді та адміністрації за придбану музичну апаратуру, ремонт приміщень і надане туристичне спорядження для гуртків із туризму та міській раді – за повсякчасну підтримку заходів.

Закінчилося свято дивовижним флешмобом. Нагадуємо усім, що запис до гуртків РЦДТ і НПВМ триває. Заняття безкоштовні.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!