Газета по-надвірнянськи
 

Міні-футбольне поле відкрили у Лоєвій

15 вересня 2017, 11:59 | Рубрика: Акцент, Спорт Версія для друку Версія для друку 119 переглядів

Минулої неділі у Лоєвій відбулось спортивне свято – офіційне відкриття нового міні-футбольного поля зі штучним покриттям.

поле

У церемонії його відкриття взяли участь заступник голови районної ради Ігор Писклинець, голова РДА Олександр Кеніз, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, депутати районної ради, підприємець Сергій Волошин і начальник відділу освіти РДА Степан Северилов, а також сільський голова Ярослав Зварич, представники духовенства та громада села. Настоятель храму Святого Великомученика Димитрія Мироточця УГКЦ  о. Василь Білусяк освятив футбольне поле і благословив майбутніх футболістів на великі звершення та досягнення в спорті.

Заступник голови районної ради Ігор Писклинець відзначив, що відкриття цього майданчика стало можливим завдяки консолідації зусиль усіх гілок влади і сприятиме популяризації спорту серед молоді. З районного бюджету виділено 115 тис. грн., із сільського бюджету – 175 тис. грн., а також співфінансування з державного бюджету. «Це вже третій майданчик зі штучним покриттям у цьому році, і ще стільки ж плануємо відкрити до кінця поточного року», відзначив він.

Слова подяки керівникам району за співпрацю висловив сільський голова Ярослав Зварич. Лунали музичні композиції, присвячені спорту. Посадовці подарували малечі нові м’ячі. Товариський матч із міні-футболу між збірною команд представників районної ради та РДА і командою громади с. Лоєва із рахунком 3:2 на користь лоївчан засвідчив необхідність відкриття спортивного майданчика в їх рідному селі.

Інф. районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!