Газета по-надвірнянськи
 

Потрібні докорінні зміни і перемоги над корупцією

22 вересня 2017, 11:50 | Рубрика: Політичний момент Версія для друку Версія для друку 17,833 переглядів

Українська нація, як і чотири роки тому, знову занепокоєна майбуттям своєї рідної держави. Все частіше державна влада вдається до переслідування громадських і політичних діячів, арештує за надуманими звинуваченнями захисників України, медиків і капеланів, які всіма силами берегли спокій для нашої держави у війні з Росією, імітує реформи і ставить людей на грань виживання. Та сьогодні як єдиний і могутній моноліт прокидається українська нація, єднаються опозиційні сили та політики, щоб завдати удару по корупції і розпочати докорінне та якісне реформування усіх сфер життя.

Минулої суботи, 16 вересня, Вічевий Майдан в Івано-Франківську зібрав прикарпатців із різних районів області на зустріч із третім Президентом Грузії, лідером партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайлом Саакашвілі та народними депутатами України Юрієм Дерев’янком та Єгором Соболєвим.

– Дякую усім, хто підтримував мене на українсько-польському кордоні 10 вересня. Тоді народ вкотре показав, що не Президент, не губернатор, не поліцейський, а саме народ є власником України. І саме ви вирішуєте, хто має отримати дозвіл, а кому заборонити в’їзд в Україну. І саме прості українці мають приходити до влади – освічені, амбітні і чесні, – зазначив Михайло Саакашвілі.

Політики звернули увагу, що після акції на підтримку Саакашвілі, яка відбувалась 9-10 вересня на українсько-польському кордоні, розпочались переслідування та арешти активістів – за їх стійку позицію та небажання миритись з діями влади.

– Ми не повинні ніколи і нікому дозволяти топтатися по закону, справедливості і ключових для нас поняттях – свободи і волі. Переслідування розпочались через одне – вони стали називати речі своїми іменами, боротися із корупцією і викривати численні факти зловживань. Минулого року держава віддала за вугілля Путіну практично один мільярд доларів через Ахметова, Порошенка, які придумали таку сумнозвісну формулу як «Роттердам плюс». Тому зараз українцям, які вже є європейцями у багатьох прийнятих рішеннях, шалено не вистачає тільки одного – добропорядного державного керівництва», – зазначив Єгор Соболєв.

– Зараз Президент усіх обманює, заявляючи, що він проводить реформи, підмінюючи хороші слова поганими діями. Та це привело тільки до одного – втрати довіри, і тому він вирішив прибрати політиків та співгромадян, які мають інший курс розвитку країни. Але ми боротимемося, щоб кожний наш активіст, якого незаконно ув’язнили, перебував на свободі і  щоб ми побудували дійсно успішну та економічно процвітаючу країну»,- заявив Юрій Дерев’янко.

На зустрічі виступив івано-франківець Степан Гойсан, якого затримали правооохоронці, інкримінуючи йому надумані злочинні дії, але він впевнений, що тільки разом можна все здолати й укорінити на українській землі європейські цінності та стандарти.

І зараз на захист цих людей, незаконно ув’язнених та запідозрених у незрозумілих злочинах, піднімається вся Україна. Першою серед обласних рад прийняла звернення до вищого керівництва держави щодо недопущення політичних переслідувань саме Івано-Франківська, де ініціаторами виступили депутати обласної ради від фракції «ВОЛЯ» партії «РУХ НОВИХ СИЛ».

– Зараз настав той переломний час і тільки разом, і до побудови України, де шануватимуть громадянські цінності і права, де не буде корупції, а пануватиме гідне життя. Той, хто бореться, – подолає все», – наголосила депутат Ольга Федишина, інформує прес-служба партії «Рух нових сил».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!