Газета по-надвірнянськи
 

Шановна Надвірнянська громадо!

8 вересня 2017, 11:54 | Рубрика: Вдячність Версія для друку Версія для друку 166 переглядів

Звертаємося зі словами щирої вдячності за те, що гідно та з почестями провели в останню дорогу нашого сина, тата, брата ФУРМАНА МИКОЛУ ВАСИЛЬОВИЧА, який загинув у зоні війни, захищаючи кожного з нас.

Особливу подяку висловлюємо місцевій владі в особі Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича, голови районної ради Івана Гурмака, голови райдержадміністрації Олександра Кеніза, заступника голови РДА Богдана Зеленчука, керівника апарату РДА Миколи Кравчука, начальника відділу з питань запобігання та виявам корупції, оборонної і мобілізаційної роботи апарату РДА Івана Бурія за допомогу в організації поховання; а також начальнику НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимирові Чуприні – за наданий транспорт.

Окрема подяка Надвірнянській громадській організації воїнів АТО «Крук», Надвірнянській спілці учасників бойових дій в Афганістані, Надвірнянській «Самообороні», Делятинській військовій частині, друзям, громаді м. Надвірної і всім тим, кого ми не згадали, за активну участь у проведенні похорону нашого Героя.

Хай Бог оберігає Україну, Вас і Ваші родини! Віримо, що недалекий той час, коли так само спільно святкуватимемо перемогу над російськими окупантами, які принесли стільки горя у мирні домівки українців!

Слава Україні! Героям слава!

Із вдячністю

родина загиблого Миколи Фурмана.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!