Газета по-надвірнянськи
 

З нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку

29 вересня 2017, 10:59 | Рубрика: У райдержадміністрації Версія для друку Версія для друку 512 переглядів

Райдержадміністрація видала розпорядження № 273 від 20 вересня ц. р. «Про відзначення у районі у 2017 р. Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку» з метою привернення уваги суспільства до потреб літніх людей, підвищення рівня соціальної захищеності ветеранів, пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян у Надвірнянському районі.

У розпорядженні, зокрема, йдеться про: необхідність виявлення пенсіонерів та одиноких громадян похилого віку, які потребують різних видів допомоги та надання їм адресної матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевих бюджетів і благодійних; допомогу ветеранам війни, одиноким непрацездатним громадянам при оформленні документів для призначення житлових субсидій; організацію виїзних медичних спеціалізованих, діагностичних, консультативних, стоматологічних бригад, медико-соціальних експертних комісій у сільську місцевість для обслуговування  цих громадян; проведення зустрічей у навчальних закладах з ветеранами війни і праці, військової служби, правоохоронних органів, жертвами нацистських переслідувань та представниками громадських організацій ветеранів; організацію і проведення святкового обіду та концерту 2 жовтня ц. р. в їдальні «Світлиця» для 225 громадян поважного віку та ветеранів.

Відповідні доручення дано керівникам підрозділів РДА та задіяних служб району. Координатор виконання розпорядження –  Надвірнянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!