Газета по-надвірнянськи
 

Голос «Укрнафти» нарешті почуто

2 жовтня 2017, 14:02 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 622 переглядів

День 26 вересня 2017 року приніс хороші новини компанії ПАТ «Укрнафта». Після довгої боротьби товариство нарешті отримало ліцензії на надрокористування Заводівського, Коржівського, Козіївського, Південно-Панасівського, Анастасівського, Артюхівського, Рибальського, Липоводолинського та Качалівського родовищ, які знаходяться у Сумській і Львівській областях. Усі дев’ять спецдозволів  на родовища продовжені на 20 років.

НГВУ1

Нафтовики Надвірнянщини на мирній акції протесту в Києві 06.09.2017 року

На вказані родовища припадає 20% обсягу видобутку нафти і 16% газу «Укрнафти». Зараз першочерговими завданнями, які ставить перед собою керівництво компанії, є якнайшвидше відновлення видобутку вуглеводнів на цих площах, а також відновлення газопостачання до восьми населених пунктів Сумської області.

біля-кабміну-нафтовики

надвірна-нгву

надв3

Загалом, із часу зупинки першого родовища 31 березня 2017 р. товариство  втратило близько 68 тис. тонн нафти та конденсату та 53 млн м куб. газу. А це означає, що компанія втратила близько 1 млрд. грн. доходу, а держава – 330 млн грн податкових надходжень у держбюджет лише від рентних платежів.

У своєму зверненні до працівників товариства  Голова Правління ПАТ “Укрнафта” Марк Роллінс привітав колег з цією перемогою та подякував усім укрнафтівцям, які у травні підписали відкрите звернення до керівництва держави, а у вересні вийшли під Кабмін, щоб висловити свою позицію.

 «Укрнафта» сподівається на продовження строку дії ще 27 дозволів, термін яких закінчується наступного року, серед них 4 на експлуатацію родовищ НГВУ “Надвірнанафтогаз”.

 Інф. сайту ПАТ “Укрнафта”  

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!