Газета по-надвірнянськи
 

«Козацькі забави» у Чорних Ославах

27 жовтня 2017, 14:02 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 134 переглядів

З ініціативи вихователя групи продовженого дня Чорноославської ЗОШ  І-ІІІ ст. Наталії Грещук та з участю учителя музичного мистецтва Зореслави Лейбюк, класного керівника 2-го класу Ганни Нагорняк у школі яскраво провели спортивне свято «Козацькі забави». Прекрасні вірші про Україну, козаків, рідний край викликали у присутніх (учнів, батьків, учителів) щемливі хвилини душевної радості.

У виконанні «маленьких козачок» прозвучали пісні «Маки червоні», «Не сумуй, моя Україно!», «Я маленький козак», «Україно, краю мій!». Не обійшлося і без читання гумору. Денис Юрчук, Василь Козьмин, Максим Савчук, маючи неабиякий хист мистецького слова, читали жартівливі оповідки, що веселили присутніх. Не залишилися поза увагою і дівчатка 2-го класу, а їх у класі тільки дві і 16 хлопців. Ярослава Левкун і Святослава Козьмин запевнили:

«А якщо б в Січ Запорізьку і дівчат взяли,

Ми, доньки козацького народу, всім би довели:

Не лише гарматами ми Європу брали,

Було так споконвіків:

Світ красою підкоряли!».

Зацікавили також ігри, конкурси. Доброзичлива атмосфера, гарячі оплески та веселі усмішки панували протягом усієї програми, яку завершили «Козацьким маршем».

За вдало проведене свято подячне слово мовила заступник директора з питань виховної роботи Марія Мельник, побажавши молодим артистам подальших успіхів та нових зустрічей.

Василь КРАЙЛЮК,

заступник директора з навчально-виховної

роботи Чорноославської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!