Газета по-надвірнянськи

Кубок із міні-футболу «Багряна осінь»

6 жовтня 2017, 13:01 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 98 переглядів

Районна федерація міні-футболу із Надвірнянською міською радою провела розіграш кубка «Багряна осінь» серед дитячих команд Надвірнянщини. Цього року до проведення змагань долучились політичні партії та громадські організації нашого району.

осінь-футбол

Перед початком змагань, які цього разу провели на штучному майданчику спорткомплексу ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», координатор змагань – Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович представив команди-учасниці: надвірнянський «Олімп» захищав кольори партії «Народний контроль», гравці пнівської «Скелі» представляли ГО вояків АТО «Крук», команда «Торнадо» із Надвірної грала за ПП «Укроп», надвірнянська «Говерла» представляла громадську організацію «Прикарпатський військово-спортивний ліцей» та команда ФК «Ланчин» захищала кольори БПП «Солідарність», в організації якої за короткий  термін посприяв заступник голови РДА, депутат Надвірнянської міської ради Богдан Зеленчук

Після перших ігор визначились основні претенденти на перемогу у змаганнях – це дві надвірнянські команди «Олімп» та «Говерла», а конкуренцію їм склала потужна ланчинська команда. Спочатку між собою зустрілись надвірнянці – захоплююча гра, безліч небезпечних моментів, відмінна гра воротарів, а голів обмаль – нічия 1:1, яка не влаштовує обидві команди, зате на руку ланчинцям.

У наступній грі ланчинська команда зустрічалася з «Говерлою». Досить швидко «Говерла» уже передувала з рахунком 2:0, але після перерви на табло горіли дві «двійки» – нічия 2:2, а грати менше двох хвилин. І саме у цей момент дуже вдалу комбінацію розіграли юні «говерляни» – Андрій Коваль забиває переможний гол – 3:2 на користь «Говерли».

Вирішальною грою у розподіленні призових місць стала гра між надвірнянським «Олімпом» та ФК «Ланчин». Для того, щоб здобути кубок у турнірі, «Олімп» мав перемагати з різницею у три м’ячі, а ланчинській команді перемога дозволяла здобути максимум друге місце. Більше мотивації мали гравці «Олімпа», але ослаблені втратою двох ведучих гравців, надвірнянці не зуміли протиставити суперникам гідного опору – в результаті поразка з рахунком 2:4 і «Олімп» тільки третій. «Говерла» більш, ніж переконливо зуміла переграти пнівську «Скелю». Нагородження проводили Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, депутат міської ради Василь Кузюк, директор спорткомплексу ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», депутат міської ради Тарас Вінтоняк, а також заступник голови ГО вояків АТО «Крук» Юрій Остапчук та голова районної федерації міні-футболу Віктор Татаренко.

Грамотами нагородили команди «Скеля» с.Пнів і «Торнадо» м.Надвірна. Бронзові медалі та дипломи вручили гравцям надвірнянського «Олімпу» (капітан Михайло Сова), срібні медалі і дипломи отримали футболісти ФК «Ланчин» (капітан Роман Гуйманюк), а всі головні призи дісталися гравцям надвірнянської «Говерли» (капітан Тарас Воєвода). Кращими гравцями турніру стали – воротар Артем Пилка (ФК «Ланчин»), захисник Тарас Воєвода («Говерла»), нападник Іван Яновський (ФК «Ланчин»), найтехнічніший гравець Олег Рубінський («Олімп») та кращий гравець турніру Андрій Коваль («Говерла»), які удостоєні пам’ятних призів та дипломів від Надвірнянської міської ради.

З ініціативи Василя Кузюка визначені кращі гравці команд-призерів: Мирослав Іванців  із «Говерли», Роман Гуйманюк із ФК «Ланчин» та Володимир Дем’янчук з «Олімпу», котрих нагородили спеціальними призами та дипломами, інформує прес-служба Надвірнянської районної федерації міні-футболу.