- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Квіти, нагороди, музичні вітання для освітян…

Posted By Модератор On 06.10.2017 @ 13:42 In Освіта,Свята,Тема дня | No Comments

учнівський-хор1 [1]

Звик жовтень дарувать осінні квіти// Це щедрий дар, бо вже не літній час…// Зі святом Вас, працівники освіти,// Вітаєм від усього серця Вас!

І справді, від щирого серця линули як офіційні вітання, так і концертно-програмні для освітян Надвірнянщини у четвер, 28 вересня, у залі районного будинку культури, під час урочистостей напередодні професійного свята.

Традиційно першим привітав освітянську родину району хор учителів «Просвіта» (керівник Дмитро Кушнірчук). Під час звучання пісні «Вчителько моя» (соліст Андрій Насадюк) у зал зайшли третьокласники Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 із барвистими кульками, які вручили учасникам святкування.

учител-хор [2]

Після цієї зворушливої миті спільно виконали Державний гімн України і під акапельне виконання пісні «Плине кача» хвилиною мовчання вшанували пам`ять усіх борців за волю України та захисників її територіальної цілісності.

Серед офіційних вітань – першими линули з уст в. о. начальника відділу освіти РДА Марти Штаєр. Від імені начальника відділу освіти РДА, депутата районної ради Степана Северилова і від себе вона адресувала вдячність за нелегку працю, яку вчителі виконують щоденно, за любов до дітей, до рідного краю, за наповнені добротою серця і нагадала про особливу їх роль у розвитку держави.

На значимості учительства у державотворенні акцентував і голова районної ради Іван Гурмак та побажав серед іншого і перемоги над російським агресором, щоб кожен почував себе патріотом-українцем на рідній землі, за свободу якої життям і здоров`ям заплатили кращі сини і дочки нашого народу.

діти-сопілк [3]

Фольклорний колектив Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Ірина Глущук) у складі дванадцятьох восьмикласників і дев’ятикласників приємно здивував в’язанкою коломийок «Гуцульські візерунки». У цьому гурті лунає звук сопілки, скрипки, бубна. Його учасники виступали на Розколяді в Івано-Франківську, Коломиї та інших конкурсах і визнані кращими на районному огляді шкільної художньої самодіяльності.

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, як колега за фахом, також підкреслив важливий вклад учительства у виховання підростаючого покоління, за яким щоденна титанічна праця, відповідальність і готовність реалізувати покликання своєї душі. Свою вдячність держава повинна відобразити, передусім, у своєму бюджеті.

Заступник голови РДА Богдан Зеленчук висловив, зокрема, сподівання, що нещодавно прийнятий Верховною Радою і підписаний Президентом України Закон «Про освіту» врахує багато аспектів для покращення якості української освіти, запровадження нових стандартів і, звичайно, підвищення зарплати для освітян. Районна влада завжди знаходила порозуміння із працівниками цієї важливої галузі.

дует [4]

Пісня про вчителів у виконанні дуету Романа Бараненка і Владислава Янцюка із Гвіздської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петро Кепещук) схвилювала освітян.

Голова районного комітету профспілки працівників освіти Михайло Винник, окрім вітань і побажань, виокремив низку проблемних моментів, які необхідно оперативно вирішувати на державному рівні, похвально відгукнувся про взаєморозуміння із районною владою і закликав виважено обирати депутатів і голів новостворених ОТГ у районі.

Спасибі Вам, учителі!

Свята і благородна Ваша справа:

Виховуєте Ви на цій землі

Крилату юнь могутньої держави!

За цю наполегливу і почесну працю учителів району удостоїли чесельних нагород.

Грамоти Департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА за багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти України вручили: учителям початкових класів – Ганні Ковальчишин (Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст.), Марії Кохан (Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ірині Кузів (Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Ганні Стрембецькій (Мирненська ЗОШ І ст.); Руслані Калин, директору Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді; директорам – Степанові Івасюку (Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст.) і Ярославові Крицькому (Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3); методистам – Любові Лисак (районний інформаційно-методичний центр відділу освіти РДА) та Андрію Микитину (Ланчинський центр дитячої та юнацької творчості); Ганні Зеленчук, вихователю ДНЗ «Сніжинка»;

Спільних грамот Надвірнянських районної державної адміністрації та районної ради удостоїли: Оксану Бойчук, вчителя фізичної культури та Наталію Комарянську, заступника директора з навчально-виховної роботи (Надвірнянський ліцей); Світлану Дремлюгу, керівника вокальних гуртків Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді); Ірину Іванюк, учителя зарубіжної літератури (Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1); Марту Штаєр та Марію Мельник – головних спеціалістів відділу освіти РДА; Галину Плитус, учителя початкових класів (Пасічнянська ЗОШ І ст.); Магду Сіщук, учителя української мови і літератури (Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст.); Іванну Калинчук, педагога-організатора (Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3).

Грамотами Надвірнянської міської ради нагороджені: Тетяна Скрипник, учитель початкових класів (Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2); Ольга Вирстюк, учитель хімії (Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3); заступники директорів – Ліана Кочержук (Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) й Олександр Бакай (Надвірнянський ліцей); Любов Гапишин, вихователь ДНЗ «Світлячок»; методисти районного інформаційно-методичного центру відділу освіти РДА – Надія Клебан та Марія Візінська.

Святковий бум підсилив «зорепад» грамот відділу освіти РДА та нагороди галузевої профспілки.

Усім присутнім насичену і змістовну концертну програму присвятили: вихованці Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді під орудою Світлани Дремлюги, Уляни Процик, Валентини Демчук, Станіслава Бенеша, Ірини Кочержук, Людмили Гавриленко, Надії Карпової, фольклорний ансамбль Зеленської школи (кер. Ірина Глущук), естрадно-цирковий колектив РБК (кер. Галина Гресько), хор учнів Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та дует Романа Бараненка і Владислава Янцюка із Гвіздської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петро Кепещук), юні школярики Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та хор учнів середніх класів (кер. Уляна Процик), учениця Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Антоніна Максим`юк (кер. Станіслав Бенеш), а також солісти Людмила Спас, Софія Грицюк, вокальний ансамбль учителів «Соколи» та інші.

Щедрої на ужинок, виплеканої багатьма поколіннями освітянської ниви, бажали педагогам ведучі та незмінний сценарист-постановник свята, досвідчений методист інформаційно-методичного центру відділу освіти  РДА Галина Ботулінська.

виставка [5]

Піднесеного настрою усім додала виставка талановитих вихованців позашкільних навчальних закладів відділу освіти РДА.

30 вересня щорічно відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек. Напередодні у міській бібліотеці для юнацтва зібралися на урочистості фахівці бібліотечної справи району, які поєднали свою професійну долю із книгою – джерелом знань, мудрості, культури, духовних і моральних цінностей.

Саме до цього аспекту першочергово привернули увагу заступник Надвірнянського міського голови Василь Василенко, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук, вітаючи працівників бібліотечних установ району і бажаючи їм усім зберегти свою професійну нішу у час розвитку сучасних інформаційних технологій, розширення читацької ауди­торії, збільшення книгофонду. А ще задоволення від своєї праці, нових досягнень у просвітницькій діяльності.

З нагоди професійного свята самовіддані ентузіасти бібліотечної сфери отримали заслужені нагороди районної влади. Серед них: завідувач Гаврилівської бібліотеки Марія Мельник за зайняте 1-е місце у районному конкурсі «Краща бібліотека року» та колектив центральної районної бібліотеки (кер. Галина Волошин) – за активну популяризацію творчості письменників краю.

В особливий спосіб привітала бібліотекарів команда народного депутата України Юрія Дерев`янка, зокрема, депутат районної ради Тетяна Пришляк, депутат міської ради Володимир Монастирецький, громадський діяч Богдан Бойчук. Як вияв особливої пошани від них – ніжна троянда кожному бібліотекарю.

Музичні дарунки присутні отримали від відомих солістів Віктора Чудновського та Миколи Ровенка, а також виконавців драмгуртка с. Верхній Майдан.

Районну бібліотеку для дітей ім. Ірини Яцури нагороджено грамотою відділу культури РДА за активну роботу з популяризації читання серед дітей, участь в районних та обласних конкурсах дитячого читання та нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Запам`ятається і підсумкове слово директора центральної бібліотечної системи Галини Волошин про сьогодення і перспективи бібліотек – тих паростків культури, з яких виростає суспільство.

***

Свято працівників дошкільної освіти  відзначили в ДНЗ «Берізка». Педагогів та працівників дошкілля з професійним святом привітали заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, начальник відділу освіти РДА Степан Северилов та голова районної профспілкової організації працівників освіти Михайло Винник.

Заступник голови РДА Богдан Зеленчук наголосив на важливій ролі педагогів у дошкільному навчанні і вихованні, адже саме з дитячого садка формується особистість людини, прививається любов і повага до батьків та рідної землі. Кращих працівників нагородили подяками та грамотами.

Орися СПІВАК (текст), Іван ГРИДЖУК (світлини) «Народна Воля».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2017/10/kvity-nahorody-muzychni-vitannya-dlya-osvityan/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/учнівський-хор1.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/учител-хор.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/діти-сопілк.jpg

[4] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/дует.jpg

[5] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/виставка.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.