Газета по-надвірнянськи
 

Міст через річку Слобожниця у Ланчині потребує ремонту

6 жовтня 2017, 13:07 | Рубрика: У райдержадміністрації Версія для друку Версія для друку 186 переглядів

Питання ремонту мосту через річку Слобожниця на автомобільній дорозі державного значення Т-09-05 Делятин – Раківчик, км 12+506 у смт. Ланчин перебуває на контролі керівництва Надвірнянської районної державної адміністрації.

міст у Ланчині

6 вересня ц. р. райдержадміністрація надіслала листи до Служби автомобільних доріг (САД) в області, на балансі якої перебуває цей об’єкт, та до філії «Богородчанська ДЕД».

За інформацією Служби автомобільних доріг в області від 3 жовтня ц. р. на виконання наказу Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області від 27 вересня ц. р. № 42, комісія у складі заступника начальника з експлуатаційного утримання автомобільних доріг САД в області Новосільського М.В., начальника відділу ремонту та експлуатаційного утримання штучних споруд Рачкевич О.М., провідного інженера відділу якості, технічного контролю та нових технологій Орищина О.М., головного інженера філії «Богородчанська ДЕД» ДП «Івано-Франківський обл­автодор» Куртяка Б.Д., начальника філії «МЕД» ДП «Івано-Франківський облавтодор» Рачкевича В.С. за участі заступника директора Департамену економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Поповича В.В., депутатів Івано-Франківської обласної ради Голінея Ю.Д. та Іваночка М.С., Ланчинського селищного голови Іванюка М.М. оглянула згаданий  міст, зокрема, його з’єднання з підходами, проїзну частину, прогонову будову, опори та підмостове русло.

У порядку освідчення дорожньо-експлу­атаційна служба  пред’явила комісії виробничо-технічну документацію з даного об’єкту – облікову картку. У результаті візуального огляду та інструментальної зйомки ознак руйнування і деформацій несучих конструкцій мосту не виявлено. Однак спостерігаються: розмиви проміжної опори № 2 з оголенням ростверка та частини паль і підмостового русла ріки між опорами № 1 і № 2, а також руйнування покриття проїзної частини і перильного огородження.

Тому комісія вважає за необхідне терміново, до закінчення будівельного сезону 2017 року, укріпити проміжну опору №2, а також виготовити проектно-кошторисну документацію ремонту згаданого мосту.

При використання коштів облфонду навколишнього природного середовища

4 жовтня під керівництвом голови райдерж­адміністрації Олександра Кеніза та депутата обласної ради Руслана Осташука відбулася нарада з питань використання екологічних коштів з обласного бюджету.

У нараді взяли участь заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, в. о. начальника філії «Надвірнянський райавтодор» Роман Кулик, сільські голови Пасічної, Пнів`я, Зеленої та Биткова, представники управління фінансів та економічного розвитку і торгівлі РДА, підприємці району.

Обговорено питання щодо активізації роботи з проведення тендеру на закупівлю спецтехніки з метою своєчасного освоєння коштів з обласного фонду навколишнього природного середовища. Також рекомендовано Бистрицькому та Пасічнянському сільським головам до 12 жовтня ц. р. провести відповідну роботу щодо виділення коштів на співфінансування для придбання спецтехніки.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!