Газета по-надвірнянськи
 

МОЛОДА КОМАНДА НОВИХ ЛЮДЕЙ, ЯКА ЗМІНИТЬ ЛАНЧИН ТА ДОБРОТІВ

27 жовтня 2017, 13:59 | Рубрика: Передвиборна агітація Версія для друку Версія для друку 844 переглядів

На Прикарпатті у Ланчинській об`єднаній територіальній громаді (ОТГ) від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» балотуються 12 кандидатів у депутати. Це молоді креативні люди віком від 26-ти до 42-ох років. Серед них приватні підприємці, медики, працівники різних сфер діяльності: Василь Дімнич, Назар Сотніченко, Яна Мензатюк, Оксана Ломага, Оксана Грабовецька, Василь Гасько, Тетяна Голіней, Юрій Якуб’як, Юрій Книшук, Михайло Голіней, Андрій Новак та Наталія Мідак.

Новак

Упродовж першого року роботи кандидати обіцяють відремонтувати дороги та встановити вуличне освітлення у Ланчині й Добротові, відновити тамтешні парки і сквери, містки через річку, облаштувати дитячі та спортивні майданчики, підтримувати місцеві футбольні команди, освітні й медичні заклади, а також сприяти у прокладанні газопроводів для всіх охочих жителів об’єднаної територіальної громади.

За словами очільника Надвірнянського районного УКРОПу Івана Козловського, саме ці люди зможуть підтвердити своєю активною роботою, що укропівці уміють ефективно працювати на користь громади. «Водночас ми докладемо всіх зусиль, щоб члени територіальних громад з упевненістю дивилися у майбутнє», – наголосив він.

Очолив список укропівців, які балотуються до Ланчинської ОТГ, Василь Новак. 29 жовтня він змагатиметься за посаду Ланчинського селищного голови ОТГ. Кандидатові 29 років, народився і виріс у смт. Ланчин. У 2009 році закінчив військову підготовку у Національному університеті «Львівська політехніка» (молодший лейтенант), а 2012-го – здобув спеціальність «Правознавство» у Тернопільському національному економічному університеті. Того ж року розпочав свою трудову діяльність на посаді начальника Ланчинської МПК, де працює і до сьогодні. Крім того, Василь Новак займається підприємницькою діяльністю, будучи власником будівельного магазину.

«29-го жовтня ми визначимо, як житимемо наступні 5 років. Ви можете обрати тих, котрі уже були при владі, і жити, як раніше, а можете обрати нових, молодих та отримати шанс на те, що наша громада стане зразковою, якою кожен гордитиметься, – розповідає Василь Новак. – В Україні сотні сіл очолюють молоді люди і ці села яскраво відрізняються від інших саме тому, що будують «як для себе».

Молодого кандидата активно підтримує група депутатів Івано-Франківської обласної ради і Верховної Ради України. Керівник обласної організації УКРОПу, голова бюджетної комісії і керівник депутатської фракції УКРОПу обласної ради Микола Палійчук розповідає, що саме у такому ж віці, як і Василь Новак (29 років), маючи бажання працювати і водночас не знаючи, що таке корупція, став міським головою міста Яремча, міста обласного підпорядкування. «Я завжди підтримую молодих і креативних, бо саме за ними майбутнє України», – каже він.

Допомагати кандидатові реалізовувати заплановане, зокрема, щодо відновлення доріг та мостів, також готовий народний депутат України Олександр Шевченко. За його словами, там, де злагоджено працює команда, неодмінно слід чекати доброго результату. Саме такою командою успішних людей є УКРОП.

Мар’яна МАЗУР.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!