Газета по-надвірнянськи
 

Паломники з Лісної Тарновиці – у Джублику

20 жовтня 2017, 13:25 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 182 переглядів

Напевно, краяни пам`ятають дивовижну подію, коли 27 серпня 2002 р. у Джублику на Закарпатті  місцевим дівчатам Мар`яні Кобаль та Олені Куруц з`явилася Матір Божа у білому одязі із синім поясом.

Джублик

Наступного дня десятеро прочан поїхали до Риму, серед яких Преосвященний о. Іван Марчітич, отці Петро Кобаль та Атанасій Чийнеш, візіонерки Оленка і Мар`янка, їхні матері Ганна Кобаль та Галина Куруц, а також два водії-добродійники тривалістю три дні. Ватикан пообіцяв направити комісію для з`ясування обставин і деталей.

Повернувшись додому, паломники побачили великі зміни. Біля дуба, на місці з`яви Богоматері відправляли Служби Божі. Пізніше збудували капличку над джерелом, а 26 серпня 2010-го освятили літню церкву, яка діє до сьогодні.

До Джублика щодня приїжджають чимало паломників. Минулого тижня там побували і жителі-парафіяни храму УГКЦ с. Лісна Тарновиця разом із о. Василем Нагорняком, який відправив Службу Божу. Ліснотарнівчан дуже вразило побачене. Це, по суті, друга Фатіма або Меджугор`є, до яких тисячі кілометрів. Джублик – недалеко – в Іршавському районі Закарпатської області. Із 2008 року там будують великий собор Різдва Христового. На горі споруджена Хресна Дорога, по якій пройшла чисельна група із Надвірнянщини, пристрастно молячись біля Хреста, який на той час кровоточив.

Михайло ЛУКАЧ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!