Газета по-надвірнянськи
 

Пенсійна і судова реформи в Україні таки запрацюють

6 жовтня 2017, 12:59 | Рубрика: Влада, Реформи Версія для друку Версія для друку 435 переглядів

Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроект № 6614. Якщо Президент підпише законопроект, то пенсії підвищать уже з 1 жовтня ц. р.

рада

Пенсійна реформа в Україні схвалена парламентом у першому читанні 13-го липня. На початку вересня доповнений законопроект №6614 щодо пенсійної реформи підтримав Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. 3-го жовтня Верховна Рада остаточно підтримала пенсійну реформу. За відповідний законопроект проголосували 288 народних депутатів, проти – 8, утримались – 23. Не голосували 27 нардепів.

***

Верховна Рада ухвалила 3 жовтня у другому читанні та в цілому законопроект №6232 про внесення змін до низки кодексів, який впроваджує судову реформу. «За» – 234 депутати. Перед цим парламент протягом 7 пленарних днів розглянув 4 383 поправки до закону.

«Таким чином ми завершили тритижневе обговорення цього законопроекту. Це найдов­ший за тривалістю обговорення законопроект в історії українського парламенту», – сказав спікер Андрій Парубій.

Запропонований Петром Порошенком законопроект про судову реформу передбачає нову редакцію трьох кодексів, а також зміни до 8 інших кодексів і 18 законів. Документ розділено на 6 розділів: зміни до Господарського процесуального кодексу; зміни до Цивільного процесуального кодексу; зміни до Кодексу адміністративного судочинства; зміни до низки законів і кодексів; зміни до закону «Про судоустрій і статус суддів»; прикінцеві положення.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!