- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Пенсійна і судова реформи в Україні таки запрацюють

Posted By Модератор On 06.10.2017 @ 12:59 In Влада,Реформи | No Comments

Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроект № 6614. Якщо Президент підпише законопроект, то пенсії підвищать уже з 1 жовтня ц. р.

рада [1]

Пенсійна реформа в Україні схвалена парламентом у першому читанні 13-го липня. На початку вересня доповнений законопроект №6614 щодо пенсійної реформи підтримав Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. 3-го жовтня Верховна Рада остаточно підтримала пенсійну реформу. За відповідний законопроект проголосували 288 народних депутатів, проти – 8, утримались – 23. Не голосували 27 нардепів.

***

Верховна Рада ухвалила 3 жовтня у другому читанні та в цілому законопроект №6232 про внесення змін до низки кодексів, який впроваджує судову реформу. «За» – 234 депутати. Перед цим парламент протягом 7 пленарних днів розглянув 4 383 поправки до закону.

«Таким чином ми завершили тритижневе обговорення цього законопроекту. Це найдов­ший за тривалістю обговорення законопроект в історії українського парламенту», – сказав спікер Андрій Парубій.

Запропонований Петром Порошенком законопроект про судову реформу передбачає нову редакцію трьох кодексів, а також зміни до 8 інших кодексів і 18 законів. Документ розділено на 6 розділів: зміни до Господарського процесуального кодексу; зміни до Цивільного процесуального кодексу; зміни до Кодексу адміністративного судочинства; зміни до низки законів і кодексів; зміни до закону «Про судоустрій і статус суддів»; прикінцеві положення.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2017/10/pensijna-i-sudova-reformy-v-ukrajini-taky-zapratsyuyut/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/рада.jpeg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.