Газета по-надвірнянськи
 

Перший ювілей нового храму у Гвозді

13 жовтня 2017, 13:20 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 146 переглядів

У ці вересневі дні згадуємо визначну подію нашого села і району – 5-ту річницю освячення новозбудованого храму Преображення Господнього УГКЦ с. Гвізд. Ось уже 5 років як храм живе, оновлюється, молиться. За цей період також зроблено чимало: облаштоване подвір`я, зведено паркан і браму, виконано дренажні роботи з осушення, на завершенні – іконостас. Під опікою громади також старенька церква і дзвіниця, які цього року перекрили гонтою.

церква

Споруда храму Преображення Господнього визнана як твір мистецтва у номінації «Архітектура і дизайн» обласної премії ім. Ярослава Лукавецького у галузі архітектури, дизайну, образотворчого і народного мистецтва Івано-Франківської ОДА.

Церква-храм – це не тільки гарна і велика споруда, це найперше – віруючі християни, котрі у ній моляться і прославляють Творця. Цей величний храм щонеділі і в свята наповнений людьми, молоддю, дітьми. Адже основне покликання церкви – приводити людей до Бога, до спасіння душі. Тому великої уваги надаємо молоді і дітям. При храмі діє церковна школа, проводимо щороку літні табори, діють різні молитовні групи і спільноти, тісно спів­працюємо з  місцевими школою та будинком культури, іншими церковними громадами села. Тільки в єдності, разом зможемо спільно звершити багато добрих справ для блага церкви, народу й України, залишити по собі позитивний слід для поколінь. Хай у цьому допоможе нам Бог і Пресвята Богородиця.

Отець Іван ГЕДЗИК,

адміністратор храму Преображення Господнього с. Гвізд.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!