Газета по-надвірнянськи
 

Польські гості у ліцеї

6 жовтня 2017, 12:35 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 60 переглядів

Наприкінці вересня до Прикарпатського військово-спортивного ліцею прибула делегація Сільськогосподарської Школи з польського міста Прудніка. Це вже не перший приїзд наших друзів.

У програмі перебування – знайомство зблизька, товариська зустріч із міні-футболу, змагання із силових видів спорту «Міні-стронгмен» між командами ліцеїстів ПВСЛІ та учнів Сільськогосподарської Школи, а також інтерактивне спілкування «Зворотній зв’язок», екскурсії цікавими місцями Карпат і Прикарпаття: знайомство з бойовим шляхом «Залізної Бригади – ІІ Карпатської Бригади Галлера», з історією видобутку нафти у с. Пнів, поїздка у місто Косів, де захопив майстер-клас із гончарства. Пізнавальною стала й екскурсія пам’ятними місцями Івано-Франківська. Відвідали гості Скит Манявський, побували у Музеї історії давнього Галича. А неподалік міста Яремчі милувалися красою і силою водоспаду «Гук».

Не обійшлося і без відвідин різних уроків. А ще гості мали змогу бути присутніми на виборах Голови Комісії Честі ліцеїста ПВСЛІ. Головою цієї комісії обрали десятикласника Артема Супрученка. На завершення провели вечір польсько-української дружби у колі друзів «Знайомство зблизька».

Віра БОЙКО,

педагог-організатор Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!