Газета по-надвірнянськи
 

ПП «Об’єднання «Самопоміч» висунула Костика Андрія кандидатом на посаду Переріслянського сільського голови ОТГ

20 жовтня 2017, 13:53 | Рубрика: Передвиборна агітація Версія для друку Версія для друку 492 переглядів

Народився та проживаю у м. Надвірна. Освіту здобув за двома напрямками: інженер-механік та економіст. Працюю майстром тракторної колони цеху технологічного транспорту НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Костик-Андрій

Обраний депутатом Надвірнянської міської ради нинішнього скликання від ПП «Об`єднання «Самопоміч» та відповідаю за такі напрямки – бюджет, інфраструктура, екологія, транспорт, соціальна сфера.

З нашою командою, з якою беремо участь у виборах до Переріслянської сільської ради  ОТГ, розробили таку програму розвитку, основними акцентами якої є:

1. Створити ініціативну групу місцевих депутатів для обговорення і затвердження стратегічного плану розвитку громади на семирічний період із врахуванням усіх питань і проблем, які потрібно вирішувати.

2. Створення сприятливих умов для розвитку малого бізнесу на території ОТГ.

3. Залучення фахівців ІТ-кластеру та викладачів Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника для створення інформаційного хабу на території ОТГ з метою участі школярів старших класів у підготовчих курсах із програмування та інформаційних технологій.

4. Упорядкувати вивезення сміття із населених пунктів ОТГ із поступовим привчанням жителів її сіл до розділеного сортування сміття.

5. Проведення аудиту землі та розробка ефективного плану її використання.

6. Аудит усього майна, яке належить Переріслянській ОТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!