- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Регулятор відносин між роботодавцем і працівником

Posted By Модератор On 27.10.2017 @ 13:09 In Соціальне | No Comments

Згідно з чинним законодавством усі колективні договори та угоди підлягають повідомній реєстрації в органах державної влади з метою засвідчення автентичності примірників і копії поданих на реєстрацію колективних договорів для забезпечення можливості врахування їх умов під час розгляду уповноваженими органами трудових спорів (індивідуальних і колективних), що можуть виникнути за результатами виконання умов таких угод (договорів).

Згідно із ст. 5 Закону України «Про колективні договори і угоди» умови колективних договорів або угод, які погіршують порівняно з чинним законодавством становище працівників, є недійсними, і забороняють включати їх до договорів та угод. Повідомну реєстрацію здійснюють органи місцевого самоврядування, які у межах своїх повноважень розглядають колективні договори й угоди щодо відповідності їх  положень законодавству та у разі виявлення порушень надають рекомендації стосовно їх усунення. У результаті такої організаційної роботи значно покращується якість змісту колективних договорів.

Найпоширеніші зауваження при проведенні повідомної реєстрації: невідповідність структури та змісту колективних договорів вимогам ст. 7 Закону України «Про колективні договори і угоди» і положенням Кодексу законів про працю України, недотримання вимог трудового законодавства у частині термінів виплати заробітної плати, передбачених ст. 115 Кодексу законів про працю України.

Всього за шість місяців ц. р. на повідомну реєстрацію в управління соціального захисту населення РДА надійшло 25 документів, з яких 17 – колективні договори і 8 – зміни та доповнення до діючих колективних договорів. Але є ще й такі підприємства, де колективні договори не переглянуті з минулих років та не надані на повідомну реєстрацію, чим порушують права працівників у частині оплати  та охорони праці, надання соціальних гарантій і компенсацій. Більшість підприємств про колдоговір згадують лише у випадках здійснення на підприємстві перевірки контролюючих чи правоохоронних органів. Враховуючи зазначене та з метою покращення роботи щодо виконання  Закону України «Про колективні договори і угоди» (№ 3356-XII від 1.07.1993 р.) рекомендуємо керівникам підприємств, установ та організацій: переглянути строки дії та разом із уповноваженими від трудових колективів провести збори щодо переукладання колективних договорів на новий термін або внесення змін до діючих колективних договорів; привести норми колективних договорів у відповідність до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (№ 1774-VIII від 6 грудня 2016 р.) згідно із законодавством; надати до управління соціального захисту населення РДА на повідомну реєстрацію колективні договори та зміни до діючих колективних договорів відповідно до чинного законодавства.

За методичною допомогою, консультацією звертайтеся до відділу праці і соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення РДА за адресою: м. Надвірна, м-н Шевченка, 3, каб. № 54, тел. 2-36-52.

Галина Федорович,

начальник відділу праці

та соціально-трудових відносин управління соціального

захисту населення РДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2017/10/rehulyator-vidnosyn-mizh-robotodavtsem-i-pratsivnykom/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.