Газета по-надвірнянськи
 

Спортмайданчик у Фитькові – п’ятий у районі

27 жовтня 2017, 13:58 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 127 переглядів

Минулої п`ятниці на території Фитьківської ЗОШ І-ІІІ ст. відкрили сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям.

мячі

Участь в урочистостях взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, керівники окремих структурних підрозділів ОДА та РДА, меценати, громадськість села, педагогічний і учнівський колективи Фитьківської ЗОШ І-ІІІ ст.

– Цього року ми відкриваємо вже п’ятий спортивний майданчик у Надвірнянщині, – зазначив Олег Гончарук. – Зробити це вдалося завдяки злагодженій роботі обласної та районної влади, а також громади села. Переконаний, що подібні об’єкти є невід’ємною складовою фізичного розвитку дітей. Віднині учні Фитьківської школи зможуть активно тренуватися та покращувати власне здоров’я.

поле-Фитьків

Отець-парох Фитьківської церкви УГКЦ Іван Качанюк та отець Микола Григорук відправили молебень та освятили майданчик. За словами вчителя фізичного виховання навчального закладу Миколи Михайлюка, цього року команда дівчат школи виборола перше місце із футболу на змаганнях районного рівня. Хлопчики посіли почесне четверте місце. Відкриття спортивного майданчика стане у нагоді не лише для проведення занять із фізичного виховання, а й футбольних ігор, турнірів, навіть районних і вищого спортивного рангу. До речі, спортмайданчик розміром 42х22 метри має рідкісне імпортне штучне покриття, міцну основу із твердим шаром товщиною до 1-го метра із дренажною системою.

учні-Фитьків

У школі навчаються майже три сотні учнів. Із нагоди відкриття від обласної та районної влади, а також благодійників гравці футбольних команд отримали нову спортивну форму та м`ячі. Для освітлення майданчика меценати подарували енергозберігаючі світильники. Того дня учнівські команди Переріслянської і Фитьківської шкіл та Цуцилівського НВК своїм турніром випробували спортмайданчик.

Передали також теплі вітання начальник управління спорту ОДА Орист Оклієвич, Фитьківський сільський голова Марія Дмитрук, а заступник голови РДА Богдан Зеленчук вручив дівочій футбольній команді Кубок за першість у районному турнірі. Подяку від дирекції, педагогічного та учнівського колективів, «від завгоспа до технічного працівника», владним структурам і підприємцю Василеві Янцюку висловив директор школи Михайло Скірбашевський, а Орест Прокоп`юк – вдячність від батьківського комітету.

Спортивні та народно-пісенні мелодії у виконанні фитьківських учнів додавали особливого шарму спортивному святу.

Перебуваючи у Надвірнянщині, Олег Гончарук та Олександр Кеніз також зустрілися із освітянським активом Переріслянської об`єднаної територіальної громади.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!