Газета по-надвірнянськи
 

Спортивний майданчик зі штучним покриттям відкрили в Делятині

20 жовтня 2017, 14:06 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 168 переглядів

12 жовтня у селищі Делятин урочисто відкрили сучасний спортивний майданчик за участі голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича, голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака, заступника голови районної ради Ігоря Писклинця, голови райдержадміністрації Олександра Кеніза, заступника голови РДА Богдана Зеленчука, депутатів районної ради, селищного голови Петра Якимця, громадськості та представників засобів масової інформації.

майданчик

«Буваючи з робочими візитами в районах області, переконався, що в жодному селі, навіть, у найвіддаленішому, спортивні майданчики не пустують. Там постійно займаються діти. Впевнений, що і цей майданчик буде активно використовуватися. Спільними зусиллями громади селища, районної та обласної рад ми забезпечили здорове дозвілля молоді», – відзначив голова обласної ради.

Голова районної ради Іван Гурмак наголосив, що у спільній злагодженій роботі всіх гілок влади перемогла громада селища Делятин. Адже, футбольний майданчик слугуватиме для нових спортивних звершень.

«Нам потрібно ростити здорову українську націю, тож докладаймо максимум зусиль кожен на своєму робочому місці, щоб забезпечити гідне майбутнє юним українцям».

футболісти

Будівництво спортивного майданчика стало можливим завдяки проекту «У здоровому тілі – здоровий дух», який став переможцем VII Обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2017 році. Загальна вартість майданчика – близько одного мільйона гривень. З районного бюджету на даний майданчик виділено кошти 200 тис. гривень.

Також голова обласної ради Олександр Сич відзначив грамотами і подяками кращих спортсменів Делятина.

Музичні композиції дарували вокалістки селищного Народного дому.

Це перший спортивний майданчик на території Делятина, чисельність якого сягає 10 тисяч жителів. Перший товариський футбольний матч на майданчику зіграли збірна команда селища Делятин та збірна команда Надвірнянської районної ради, РДА та міської ради. Перемогу здобули делятинці.

Інф. Надвірнянської районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!