Газета по-надвірнянськи
 

Суд позов не задовільнив

13 жовтня 2017, 13:34 | Рубрика: Закон, Ситуація Версія для друку Версія для друку 17,268 переглядів

Рішенням Івано-Франківського окружного адмінсуду від 4 жовтня ц. р. не задоволено позовну заяву депутата районної ради Миколи Гусака та сільських голів – Тисменичанського Сергія Баланюка, Цуцилівського Миколи Дутчака і Каміннецького Андрія Федоровича про скасування розпорядження Івано-Франківської ОДА № 419 від 25 липня ц. р. «Про затвердження висновку щодо відповідності проектів рішень про добровільне об`єднання територіальних громад Конституції та Законом України», в якому йдеться, зокрема, про затвердження висновку згаданої відповідності проектів рішень Переріслянської, Волосівської, Гаврилівської і Фитьківської сільських рад «Про добровільне об`єднання територіальних громад» та клопотання Переріслянської сільської ради від 18.07.2017 р. № 154.

sud (14)

За повідомленням депутата районної ради Миколи Гусака, на ранок 12 жовтня ц. р. офіційно поштою рішення суду автори позовної заяви не отримали і вирішують питання про оскарження цього рішення.

Фитьківський сільський голова Марія Дмитрук на зауваження у публікації «Громада має об`єднувати, а не роз`єднувати» («Народна Воля» від 29 вересня ц. р.) уточнила, що Фитьківська сільська рада дала офіційну письмову відповідь Тисменичанський сільській раді на її квітневий лист-запрошення щодо об`єднання в ОТГ із центром у Тисменичанах. Суть відповіді: жителі с. Фитьків не погоджуються на центр ОТГ у Тисменичанах, а дали згоду на об`єднання в ОТГ із центром у с. Перерісль.

Інф. «Н. В.».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!