Газета по-надвірнянськи
 

У неділю, 29 жовтня – перші вибори депутатів Переріслянської сільської і Ланчинської селищної рад об`єднаних територіальних громад та Переріслянського сільського і Ланчинського селищного голів

20 жовтня 2017, 14:04 | Рубрика: Вибори 2017 Версія для друку Версія для друку 18,118 переглядів

Шановні виборці смт. Ланчин, сіл Добротів, Перерісль, Волосів, Гаврилівка і Фитьків!

Згідно з Постановою Центральної виборчої комісії від 18 серпня 2017 року №164 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року» призначено на неділю, 29 жовтня 2017 року, перші вибори депутатів Переріслянської сільської і Ланчинської селищної рад об`єднаних територіальних громад та Переріслянського сільського і Ланчинського селищного голів.

У голосуванні братимуть участь виборці смт. Ланчин і села Добротів відповідно у виборах Ланчинської селищної ради об`єднаної територіальної громади (з центром ОТГ у Ланчині) і Ланчинського селищного голови, а виборці сіл Перерісль, Волосів, Гаврилівка і Фитьків голосуватимуть у виборах Переріслянської сільської ради об`єднаної територіальної громади (із центром ОТГ у Перерослі) і Переріслянського сільського голови.

В обидвох громадах обиратимуть депутатів у 26-х виборчих округах у кожній ОТГ. Зокрема, у Ланчинській ОТГ згідно з постановою Ланчинської селищної виборчої комісії утворено 20 виборчих округів у Ланчині і 6 таких округів у Добротові. У Переріслянській ОТГ згідно з рішенням Переріслянської сільської виборчої комісії утворено по 8 виборчих округів у Гаврилівці і Перерослі та по 5 таких округів у Волосові і Фитькові.

Із 16 жовтня на кожній виборчій дільниці уже є попередні списки виборців. До 18 жовтня включно кожен виборець мав отримати іменне запрошення, в якому вас повідомляють про включення до попереднього списку виборців на виборчій дільниці, адресу дільничної виборчої комісії, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, які не здатні самостійно пересуватись, повідомлять про можливість проголосувати за місцем перебування.

Тим виборцям, які не здатні самостійно пересуватися, але в списках у них немає відмітки «НСП», рішенням дільничної виборчої комісії на підставі їх заяви та довідки медичної установи про стан здоров’я надають можливість проголосувати за місцем перебування. Таку заяву разом із довідкою потрібно надіслати поштою або передати іншими особами дільничній виборчій комісії до 20-ї год. 27 жовтня. У разі бажання виборця з відміткою «НСП» голосувати у приміщенні виборчої дільниці він письмово або особисто повідомляє виборчу комісію до 12-ї год. 28 жовтня.

Якщо ви не отримали запрошення або в ньому містяться помилки у ваших персональних даних, то необхідно звернутись до дільничної виборчої комісії або у відділ ведення Державного реєстру виборців РДА. Заяви приймають до 23 жовтня, оскільки у цей день у реєстрі виборців починають формувати уточнені списки, за якими і проводитимуть голосування. У день голосування, 29 жовтня, зміни до уточненого списку виборців не вносять.

З метою підготовки достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Надвірнянської РДА. Особливо це стосується виборців: які голосуватимуть уперше (досягли 18-річчя); колишніх військовослужбовців строкової служби; громадян, котрі повернулися з місць позбавлення волі; громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС; які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності у своїх персональних даних, або взагалі відсутні у них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру особисто.

Нe залишайте перевірку на останній день, якщо є сумніви – звертайтеся зараз.

Щоб не залишитися осторонь виборів, потрібно зовсім небагато – перевірити себе і своїх близьких у списках виборців. Тим самим ви зробите свій внесок у гідне проведення виборів. Не забудьте прийти проголосувати. Результат виборів залежить лише від вас!

Наявність паспорта для отримання бюлетеня у день голосування, для уточнення своїх даних у Реєстрі ОБОВ`ЯЗКОВА.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців Надвірнянської районної державної адміністрації: м. Надвірна, майдан Шевченка, 33; телефон для довідок – 2-91-05; 2-26-32.

Графік прийому виборців – із 8-ї до 17-ї год. (обідня перерва з 12-ї  до 13-ї год.).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!